Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33hetes vagyok! Mostanában...

33hetes vagyok! Mostanában sokat keményedik a hasam. Nagyon-nagyon fáj a derekam és olyan érzésem van, mintha ott lent nyomná a baba! Már koponyafekvésű és II. fokban érett a lepény is! Az nagy baj?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne koraszülött a babám, ha most születne? És mikortól nem számít annak? És mennyi az esélye az életbenmaradásnak, ha megszületne?(most??)
2008. júl. 30. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is a 33. héttől keményedik a hasam és fáj a derekam, feszülnek a csontjaim, és fáj ha mozog a baba. Most járok a 35. hétben, és már vizesedek is, néha görcsölget a pocak. A baba feje be van ékelődve azért érzed úgy hogy nyom, mert nyomja is:D A 36. hétig számít koraszülöttnek, szóval azért addig ki kéne bírni! Pihenj sokat! De szerintem kibírod! Mondom én ugyanúgy voltam- vagyok! 35 hetes kismama
2008. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi szépen!Bár nekem már a 28.héttől keményedik a hasam...nem tudom jelent e ez valamit....
2008. júl. 30. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 33 hetes vagyok, nekem is nagyon keményedik a méhem, a doki mondta magnéziumot kell szedni rá, mást nem tudsz. A derékfájás a sulytól van, és hogy megváltozik a testtartásunk, próbáld meg tornáztatni picit, és többet pihenj le napközben. A nyomás az pedig idegszálat nyom a baba, természetes az is. Ez még nem utal koraszülésre, ha nincs vérzés, barnás folyás, görcs, akkor semmi probléma. Nekem már a lábam meg a kezem is visesedik, estére totál feldagadok.

Ne aggódj, minden rendben.

2008. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 34 hetes vagyok, nekem is már pár hete keményedik a pocim, és esténként alig tudok menni, annyira nyomja a lábam között a kis fejét. A doki is mondta, hogy nagyon lent van és beékelődött a fejecskéje, de ez normális. Viszont nekem azt mondta, hogy nem hiszi, hogy elhúzom a 40. hétig, inkább 2-3 héttel előbbre jósolja.
2008. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!!Nekem is ugyanilyen van. Estére már menni sem tudok!!A derekam majd' leszakad, és amikor lefekszem, moccanni sem tudok az ágyban.:(
2008. júl. 31. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!