Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy viselkedtek veletek,...

Hogy viselkedtek veletek, akiknek nem volt se fogadott doki, se szülésznő? És a nővérek segítettek pl, a szoptatásban? Vagy csak azokkal törődtek akiknek volt a zsebében pénz?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleményére lennék kíváncsi akik a Baross utcai kórházban szültek mostanában.
2014. máj. 23. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ott szültem nemrég. Fogadott dokim volt, szülésznőm nem. A szülésznő egy utolsó paraszt volt!!! Nem fogadtuk fel, de akartunk neki is pénzt adni, hát nem kapott egy fillért sem azok után, ahogy viselkedett. A szoptatásban nem segített senki, a csecsemősök folyton idegbetegek és bunkók voltak. 1x elmondták ELMÉLETBEN a pelenkázás menetét és annyi. Orvosilag jó hely, alaposak és lelkiismeretesek, de emberileg.. pfff! Szobatársamnak volt szülésznője, hozzá folyton bejött, segített, beszélgetett vele.
2014. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ott szültem, azért érdekelt mert nekem nem volt egyik sem. Viszont találkoztam én is egy ritka bunkó szülésznővel, nem elég hogy úgy vizsgált meg mint egy barbár, de ha kérdeztem még válaszra sem méltatott! Lehet ugyan avval futottál te is össze alacsony kis vékony, fiatal szőke csaj volt. De akinél szültem volna az nagyon kedves volt és figyelmes . A nővérekről meg ne is beszéljünk, se a csecsemősök , se azok a nővérek nem voltak segítőkészek akik velünk anyukákkal foglalkoztak! Úgy hogy ha legközelebb szülni szeretnék tuti nem ott fogok! :)
2014. máj. 24. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos tudtam, hogy ez lesz, viszont a dokimhoz nagyon ragaszkodtam, ő pedig ott dolgozik… A szülésznőm fiatal volt, de barna hajú. Próbáltam megjegyezni a nevét, de sajnos nem sikrült. Rohadtul lekezelő volt és bunkó. De hogy jót is mondjak, a gyakorlatukat töltő cserediákok baromi kedvesek voltak! Nekem sok óra vajúdás után császárom lett, a műtőben is mindenki végtelenül kedves volt, majd a császáros őrzőben az ápolónő is! Tényleg, ők szívvel-lélekkel dolgoztak!!
2014. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is császárom lett sajnos, de az a nővér sem volt valami kedves :)amugy szerintem változó vannak kedvesek is bár azokból van ott kevesebb ahogy észrevettem.
2014. máj. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!