Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! Szokott...

Császáros anyukák! Szokott viszketni a vágás? 3 hónapja szültem, gyönyörű a vágás, gyorsan is gyógyultam, de mostanában néha viszket.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónapja volt császárom. A heg nagyon szép, szinte már nem is látszik a vágás, csak a két vége. Én is azok közé a szerencsések közé tartozom, akik gyorsan gyógyultak. Mostanában nekem is néha viszket, pedig egyébként semmi gondom vele, nem fáj, nem érzékeny, nem érzéketlen. :)
2009. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. Nekem sem fáj, nem érzéketlen, tényleg semmi gond vele, csak hogy néha viszket. :) De legalább tudom nem vagyok egyedül. :)
2009. dec. 28. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mai napig viszket néha, pedig már 1,5 éve császároztak!

Van olyan ismerősöm,akinek meg frontérzékeny a vágása!

2009. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, 3év 4hónapja szültem és még most is viszket, de már csak ritkábban :)
2009. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nekem is inkább csak akkor viszket, ha front van
2009. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is! :)
2009. dec. 28. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett, ez a gyógyulás miatt van. Olyan , mint amikor szerzel egy sebet, az is viszket, amikor már elkezdődött a gyógyulás.
2009. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 vágásom van, de csak az utolsó császár sebe viszket, ami 2 éve volt. de csak frontok alkalmával.
2009. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!