Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen az édesanyák utján...

Pécsen az édesanyák utján fogok szülni, mennyibe kerül a szülés Toth Tamás doktornál?

Figyelt kérdés
Hozzá jártam végig és remélem hogy ott lesz amikor kell,ha valaki tud rola kérem irjon!
2008. júl. 28. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ő a kirendelt orvosod, akihez tartozol, akkor igazából ingyenes kell legyen, ha pedig szánsz neki valamit 20 ezer bőven elég. Ha fogadott orvosod, akkor vagy megmondja mennyit kér, vagy adsz neki amennyit gondolsz..

Én a megyeibe tartozok, de mindenkitől azt ahllottam, hogy kb így megy...Ha az van amit elsőre írtam, hogy hozzá tartozol és bent lesz a szülésen és meg vagy elégedve, akkor is ingyenes a dolog, meghálálhatod egy üveg borral, de akkor az anyagi része rád van bízva..arra gondolok, hogy 20 -nál többet akkor sem érdemes, mert költsd a babádra.

2008. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fogadott orvosom,de nem mondott összeget.
2008. júl. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!