Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aranyos, kedves szülésznő...

Van aranyos, kedves szülésznő a debreceni Klinikán?

Figyelt kérdés
Ott fogok szülni. Nevekkel ha lehet, problámás vagyok így nagyon félek. Köszönöm
2008. júl. 25. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros a kérdés, hátha jól értem: Először is jelentkezz az ingyenes szülésfelkészítőre (a

Női Klinika portáján kell nyomtatványt kitölteni), akár papás szülésed lesz, akár nem. Ott erről is tudsz érdeklődni. Nekem Nagy Csilla segített, csak jókat tudok mondani, már amennyire természetes szülésről lehet jó emléket őrizni. De egyébként bárki lesz a szülésznőd, jó kezekben leszel. Azért ne felejsd el, hogy se az orvos se a szülésznő nem fog helyetted szülni és nem a barátnőd lesz, hanem a gyermekedet segít világrahozni. De akkor se lesz könnyebb vagy kevésbé fájdalmas, csak Te érzed magad nagyobb biztonságban, ha választasz. (nekem se fogadott orvosom, se szülésznőm nem volt, tényleg mégis a legjobbakat tudom csak mondani a szülésrőlés a gyermekágyas osztályról is.) 3 hetes kisfiú mamája

2008. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiadhoz!

Nem terveztem sem fogadott dokit, sem szülésznőt, de sajna olyan a terhességem hogy kell, szinte a Klinikán hordtam ki,nem feküdtem bennt, de majd minden héten néztek engem és a babát is! Bármit megadnék egy kedves orvosnak és szülésznőnek hogy komplikáció mentes legyen, mind az én és a kisbaba részéről! Igen ezt hallottam, h nagyon aranyosak, és persze ezek után mármint ahogy kihordtam a babát, a legrosszabbra készülök fel, aztán jöhet a kellemes csalódás! :D

2008. júl. 26. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is problémás volt a terhességem(A baba volt beteg).Nem volt,még orvosom sem.Senki nem vállalt.

Nagyon rendesek voltak:)

Én 4-szer voltam szülőszobán.

Nálad mi a baj?

Én is nagyon féltem és kellemesen csalódtam!

2008. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!