Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hetes vagyok. Ma egész nap...

39hetes vagyok. Ma egész nap aludnék, aludtam is, csak mindig bekeményedek arra ébredek. és mikor felkelek nemtudok kiegyenesedni, nagyon kellemetlen, nagyon lenn van a babó, a szemérem dombomon dudorodik ki. ez normális?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a kérdés kiírása óta már megszültél, vagy csak elkezdődött, de azért remélem tudok segíteni.

Nekem is ez volt, bementem a kórházba és kiderült, hogy nem szimpla keményedések, hanem fájások voltak. Bent is tartottak, másfél nap múlva meglett a baba. Na nem szenvedtem annyit, nyugi, csak fájdogáltam, de nem volt vészes. Burkot kellett repeszteni, mert a fiam már jött volna, de a burok nem engedte. Na mindegy.

Szóval igen, normális (szerintem), menj be a kórházba, az a biztos, ha megnézeted magad.

Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

Majd írj, hogy mi volt!

2008. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

hát még egyben vagyunk, de talán nincs sok vissza, már mindennaposak a fájások, keményedések, ad derekam kettészakad:S

már kibújhatna a babóm

:D

majd írok

2008. júl. 27. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

megint én vagyok.

ahogy írod tényleg nincs sok hátra! Sok sikert kívánok és boldogságot a picihez! És sok sok türelmet! :))

2008. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

:D

márcsak azt az egyett nemtudom, miért maradnak abba a fájások?!már 5percesek is vannak, "indulnánk" a kórházba de abbamarad

:(

2008. júl. 28. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! újra én!


szerintem menj, nézesd meg magad (ha azóta még nem mentél be)! Nálam is így volt. Csütörtöki nap bementünk, mert elment a nyákdugó, keményedtem, de semmi mást nem éreztem. Kiderült, hogy fájások és bent is tartottak. Az éjszakákat majdnem teljesen végig aludtam, mert ugye a vizsgálatokra fel kellett kelni. 4-5 perces fájásaim múltak el éjjelre, aztán reggel visszatértek olyan 6-7 percenként. Hiába tágultam, hiába csúszott egyre lejjebb a fiam, csak nem akart megindulni. Míg végül szombat reggel az orvosom bejött (ő volt ügyeletben) és burkott repesztett. 3 órán belül meglett a fiam.

Lehet, hogy neked is csak ennyi hiányzik, egy burokrepesztés. Esküszöm, kellemes érzés volt! :)

Szóval én bemennék a helyedben, max hazaküldenek, de inkább, minthogy gond legyen.

Sok sikert még egyszer!

2008. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

07.29.-én megszületett a kisfiam

:D

2008. aug. 13. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok boldogságot hozzá!

Megint én voltam!

2008. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!