Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. , Szt Imre kórházban...

Bp. , Szt Imre kórházban melyik orvost, szülésznőt ajánlanátok szívesen?

Figyelt kérdés
júliusra várjuk 1. kisbabánkat. Kérlek, írd meg azt is, hogy fizettél-e neki, mennyit.
2009. dec. 21. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ott szültem vol doki is, de mindenki nagyon aranyos. Szerintem mindenkiről van rossz tapasztalat is meg jó is. A kórház nagyon jó, én nagyon pozitivan gondolok vissza a szülésre is meg a 3 napra is amit bent töltöttünk.

Szia

2009. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Dr.Barna Péter. Fiatal doki, az apukája is ott dolgozik, ha jól tudom főorvos. Én nagyon meg voltam vele elégedve!! Előre megbeszélt császárom volt. Neki csak magánrendelése van, nem messze a kórháztól. Nem sokszor voltam nála, feleslegesen nem hívogat be. Ha érdekel, megírom hányszor voltam a terhességem alatt. 7000 ft a vizsgálat, és 7000 az uh. Szüléskor 70000-et kapott. Nem mindig van vizsgálat! Ha érdekel bármi róla, írj privit, szívesen válaszolok.
2009. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, a dokim már nem vállal új szülést, nekem nem volt fogadott szülésznőm, 22 órát vajúdtam úgyhogy 3al is volt dolgom, és mindenki nagyon kedves és figyelmes volt. Nekem csak pozitív élményem volt a kórházzal kapcsoltabn!
2009. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. dec. 28. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Csamniczky Gusztáv

Mi nem fizettünk, mert kollegák vagyunk.

2009. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
őt még nem is hallottam. fiatalabb doki?
2009. dec. 31. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!