Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőnek mennyit illik...

Szülésznőnek mennyit illik adni manapság?

Figyelt kérdés
Amikor szültem, 4 éve akkor csak a szülés előtt pár nappal beszélem meg vele, és éppen ügyeletes is volt a szülés alatt, tehát azon kívül mint hogy végig mellettem volt, és nagyon kedves volt, semmi extrát nem csinált. Most viszont már ő fogja csinálni az összeg ctg-t, utolsó labort, ilyen esetben ti mennyit adnátok, adtatok?
2014. ápr. 7. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó infóm, hogy a felét illik adni annak, amennyit a fogadott dokinak adnál. Tehát ha a dokinak mondjuk 60-80 ezret adnál, akkor a szülésznőnek 30-40 ezret.
2014. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is felkértem egy szülésznőt, nekem nem lesz fogadott dokim.

Én 30 ezret gondoltam neki adni. Hozzá fogok járni ctg-re is.

2014. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30-at adtam,de sokan adnak 20-at az ismerőseim között.
2014. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 20 ezret adtunk, nagyon örült neki.
2014. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém nem kert semmit, de Mi 40 ezret adtunk, ugyan progis Csàszàr volt, de előtte is, utána is nagy tamaszom volt.
2014. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Basszus! Micsoda árak!!! Bocsi, de nálunk (vidéki kórház) a fogadott szülésznőnek 10.000 Ft-ot szoktak adni. Én 3 éve szültem , nem volt fogadott szülésznőm, 5000 Ft-ot adtunk. Pár hét vagy nap múlva ismét szülök, de max. 10.000 -et adok. Attól függ, hogyan alakulnak majd a dolgok.

Kedves kérdező! Én a helyedben 20.000 Ft-nál többet nem adnék, de persze ez mindenkinél egyéni, és nagyban függ a pénztárca vastagságától.

Szép babavárást és könnyű szülést!

2014. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hát Pesten sajnos ezek az árak mennek, a múltkor 20at adtunk, de akkor most 30 lesz, remélem elég lesz!
2014. ápr. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!