Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűk hüvellyel szült valaki...

Szűk hüvellyel szült valaki gátvádelemmel?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint nagyon szűk a hüvelyem, és meg sem fogjuk próbálni a gátvédelemmel való szülést..
2014. febr. 8. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is az, ezert tema volt ez koztunk is, de nekem mondta a szuleszno, hogy ettol fuggetlenul probal, amit tehet, bar valoszinuleg vagas lesz. En ugy voltam vele, inkabb vagjanak, mint repedjek (ha ugy latjak), ezt is megbeszeltuk elore. Tenyleg probalt a szuleszno nagyon segiteni, de gatmetszes lett. En igazabol nem bantam, abszolut semmi bajom nem lett tole, pedig sok oltes lett kivul-belul. A kulsok kiszedhetok voltak, egyedul azok szurtak egy picit, amig a 3. Napon ki nem vettek, utana meg annyi se volt.

A masodik szulesemnel ezert nem is tartottam a gatmetszestol, mas szulesznovel es orvossal szultem, ez a szuleszno mar nem is probalkozott (ezen mondjuk utolag csodalkoztam, de annyira gyors lett a vege, lehet ez is kozrejatszott). Most belul csak horzsolodtam, de biztos, ami biztos azt is osszevarrtak.

Szoval ne felj, ha megse sikerulne, egyaltalan nem torvenyszeru, hogy a gatmetszes fajjon, amikor gyogyul!

2014. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem szülés közben derült ki,hogy szűk vagyok. De ennek ellenére nem vágott a doki,segített nagyon,próbált kézzel tágítani. Aztán mikor már kicuppant gyermekem akkor repedtem,de csúnyán.Sok öltéssel vartak össze.
2014. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az orvosom is azt mondta, hogy ezzel a hüvellyel csillag alakúra fogok repedni ott lent. Szóval gátvédelem lefújva. Még az sem biztos, hogy természetes úton szülhetek, mert a lepény fedi a méhszájamat. Komolyan, már holnap mennék szülni, ha lehetne, de a császártól rettegek, olyan szinten, hogy a sírás kerülget, ha rágondolok. Nem is értem, hogy lehet az, hogy valaki még fizet(ne) is érte...
2014. febr. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!