Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor ülőfürdőzté...

Császár után mikor ülőfürdőztél és használtál tampont először?

Figyelt kérdés

16 napja volt császárom,a sebemről a varr is szépen leesett már.


A vérzésem is nagyon minimális,inkább vizes és csak pisiléskor van.


2014. febr. 2. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
En 5 napig vereztem, utana a 20. Napon elontott a ver, es csak a 30. Napon mult el. Meg te is verezhetsz. A csaszar utani 80. Napon jott meg eloszor, akkor meg nem, de a kov. Ciklusban mar tampont hasznaltam. Furodni nem szoktam soha, sak zuhanyozni, errol nem tudok nyilatkozni.
2014. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A méhszáj nem feltétlenül zárt teljesen, tehát nem a heg miatt nem javasolt az ülőfürdő, hanem az esetlegesen felszálló fertőzések miatt. Egy nőgyógyászati kontrollvizsgálatot én megvárnék a helyedben, ha teljesen zárt a méhszáj, akkor lehet fürödni.

Tamponnal ugyanez a helyzet, a bent pangó vért, egyéb folyadékot ott tartja - ideális baktériumtenyészet.

2014. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az szép.

Remélem nem fog így rendetlenkedni a szervezetem...

2014. febr. 2. 15:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.


Mindenképp várok még,viszont a császárra esetemben pont a méhszájam nem tágulása miatt került sor.

(Mondjuk nem bántam meg)

2014. febr. 2. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tagult a mehszajam, en epp ezert azt gondoltam, hogy ilyenkor nincsen fertozesveszely, de a ferjem hamar lehutott, azzal, hogy a szulesmegindulas hatasara a hormonoktol mindenkeppen nyiltabb, mint ami barrierkent meg idealis, ezert lehet, hogy a szuleshez nem nyilsz ki elegge, de a fertozeseszely a hatodik hetig kb. Fennall.


Elso voltam

2014. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi:)

2014. febr. 2. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
A méhszájadat az orvos mesterségesen kitágítja , igy úgymond "kitisztít", ergo a méhszáj ugyanolyan mintha szültél volna, fent nagyon jól leírták, hogy a fertőzés veszélye miatt nem szabad legalább 6 hétig kádban fürödni. Nekem 24 napja volt császárom és a nőgyógyászom korrektül felvilágosított mit szabad s mit nem.
2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm az infókat!

2014. febr. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!