Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fog lemenni a hasam?

Mikor fog lemenni a hasam?

Figyelt kérdés
egy hete szültem és még mindig ugyan olyan vagyok mint amikor terhes voltam még a baba sulya sem ment le rollam söt még hiztam vagy három kilot ez normális ?
2008. júl. 11. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. én 68 kg-val kezdtem a terhességet, 84 kg-val mentem szülni és most 70 kg vagyok. de a hasamon még mindig meg van egy kicsi.

majd lemegy, ne izgulj. nekem azt mondta a dokim, hogy felesleges agyontornázni magunkat, majd a has szépen visszahúzódik. gondolj bele, hogy 9 hónapig feszült, tágult és az nem megy 1 hét alatt vissza.

sok ismerősöm hízott terhesség után, állítólag normális.

minden jót.

2008. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a szülőágyon ment le 5 perc alatt!!! Barátnőmnek előtte 2 héttel. Mindenkinél más és más.. :)
2008. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, előző hozzászóló, félreolvastam, bocsi :)

én 3 hónapja szültem és már alig látszik a pocakom. Azt szokták mondani, h 9 hónap alatt áll helyre a szervezet. Tehát a has, az alak. Amennyi idő alatt változott :) Szoptatás alatt is lehet hízni, de az a helytelen táplálkozásnak tudható be. Lehet, h sokat eszel.. nem? Egy nap sokszor kell enni, keveset, és tápanyagban értékeset, akkor hamarabb rendeződik aszervezet. Én is így teszek és már majdnem annyi vagyok, mint szülés előtt és tejem is van bőségesen. Sok leves, sok víz, no édesség ;) És bocs a téves előző válaszért :)

2008. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!