Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésem lesz. Nagyon...

Császármetszésem lesz. Nagyon felek a bénaságtól. Lebénulhatok végleg?

Figyelt kérdés
Az elsö nagyon rossz volt. Most a 2. Babábnál teljesen kész vagyok. Kérhetek altatást? Az mennyibe kerül? A műtéttől egyáltalán nem Félek. Csak a bénaságtól

2013. okt. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez a végleges lebénulás szerintem csak legenda. Ahova az érzéstelenítést adják, ott nincs gerincvelõ. A lumbális térbe adják.Én így tudom, de nem vagyok eüs, vagy ilyesmi. Nem lesz semmi gáz, de szerintem lehet altatást is kérni. Viszont akkor jobban kell sietni a baba kikapásával + nem hallod felsírni. Te tudod, de a lényeg : No para! :)
2013. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak nekem nem világos, hogy miért bénulnál le?!

Az érzéstelenítéstől? Vagy mire gondolsz?

2013. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én kértem EDA-t szülésnél és beszélgettünk az anesztessel és azt mondta, hogy nem lehet lebénulni ezektől, mivel a csigolyák közé adják...szóval emiatt ne aggódj, nem fogsz lebénulni!

2013. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem a gerincbe adják hanem a gerincvelőbe
2013. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően a doki dönti el, de kérhetsz igen!!! Beszéld meg vele mindenképp! Nem kerül az sem pénzbe!
2013. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!