Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár után...

Programozott császár után mikor lehet újból szexelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom normális-e, de nálam a szoptatás valahogy azt váltja ki, hogy rögtön a szex jut eszembe, nem tudom kibírom-e a 6 hetet!?Mi a veszélye ha nem? Még csak 2 hete szültem.
2008. júl. 6. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,h beindult-e magától a szülés és megnyílt-e a méhszáj.Ha igen akkor jobb lenne megvárni a hatot,meg amíg el nem múlik a gyermekágyi vérzés.Ha nem akkor is várd meg,hogy elmúljon a vérzés meg mindenféle barnázás,és utána szerintem lehet.

Amúgy nem egy nagy dolog kibírni azt a hat hetet!

2008. júl. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én nem császárral szültem, nem is volt kedvem sexelni, mert örültem, hogy gyógyulgatok odalent. ezt a 6 hetes szünetet azoknak találták ki, akik normál úton szülnek.azt nem tudom, hogy a császárral szülőknek meddig kell pihenni. ezt jó lenne inkább orvostól megkérdezni. nem mondott semmi ilyet a doki?

2008. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, de nem programozott császárral. A kimenő papíron az ajánlatok között ott volt, hogy nem ajánlják a szexet 6 hétig. Kibírtam. De kérdezd meg szerintem is a dokidat.
2008. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mind császárnál(teljesen mindegy,hogy programozott vagy nem) mind sima szülésnél meg kell várni a 6 hetet. Mindkettőben volt részem.

Nem hiába mondják az orvosok szerintem.

2008. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem hasműtét után (méhenkívüli után) két héttel már volt szex, de csak óvatosan. sima szülések után meg 8 nappal szexeltem.
2014. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!