Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után tényleg csúnya...

Császár után tényleg csúnya marad a has?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy császározni fognak, mert faros a babám. Hallom innen-onnan, hogy lötyögős, ráncos marad a hasuk sokkal a császár után is, egy ismerősöm már plasztikai sebészetre is elment emiatt. Mik a tapasztalatok? El lehet ezt kerülni?
2008. júl. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a heg meg fog maradni. A terhességi csíkok meg ugye tudjuk hogy nem mennek el, bár már lehet halványítani őket. Az, hogy lötyögős lesz e a hasad sok mindentől függ pl. mennyi idős vagy, vagy hogy milyen rugalmas a bőröd. Remélem segítettem.
2008. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is császározni fognak,de én ha begyógyul a seb akkor masszírozgatni fogom a hasamat,ha meg már lehet akkor tornázni fogok rá.A csíkokat sajna meg kell szokjam,mert van belőle elég de nem fogok belenyugodni a lötyögősségbe:)38hetes kismama
2008. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen visszament a hasam, a heg is alig látszik. Szerintem alkat kérdése.
2008. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2 éve szültem császárral,a hegem már szinte nem is látszik,egy halvány fehér csík.Viszont a hasam nem megy le,nincsen nagy,egy kis gombóc van középen,a nővéremnek is ugyanilyen aki 3 hónapja szült császárral.
2008. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!