Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tenni szülés után a...

Mit lehet tenni szülés után a rengeteg csíkkal a hason?

Figyelt kérdés
Mindent megtettem már az elejétől olajoztam szezám olajjal és semmi,teljesen szétrepedtem köldökig.Undorító az egész inkább rá sem nézek,mert csak a sírás fog el.Tudom áldozatot kell hozni na de ez durva.Nekem nincs pénzem plasztikáztatni viszont ez tényleg ronda.Egyszerűen szégyellem magamat a párom előtt is.Őt nem zavarja mert neki is van,nade én mért legyek olyan mint egy csíkoshátú kismalac..nem tudom elképzelni,hogy fogok merni felvenni egy bikinit pl.Eddig is rövidnadrág szerű sortosat vettem,mert a combomon volt pár csík de azt elviseltem,de ezek..kismillió..Ti mit tennétek??Segítsetek légyszives,mert totl ki vagyok..38hetes kismama
2008. júl. 1. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a legelejétől kentem,drága és olcsó krémmel is. Nekem is borzasztó csúnya a hasam meg az oldalam is. Engem is nagyon zavar. De szerintem ezzel nem lehet mit tenni. Lassan 2 hónapja,hogy szültem de nem merek felvenni olyan fölsőt amiből ki van a hasam.
2008. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A babanet.hu-n például a kakaóvajat javasolják, ami segít a féken tartásukban. Én a dm "hasolaját" használom, nekem egyenlőre semmi nem jelentkezett, pedig a fenekem nekem is striás. (Mondjuk már régebb óta, nem a terhességtől)

Amit én használok: babylove mama terhességi csíkok elleni olaj

Bevallom a kakaóvajat nem próbáltam, így arról nem tudok mit mondani.

Sok sikert a halványításban, és boldog babavárást :)

29 hetes mamóca

2008. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kenegettem,de tiszta csík lett a hasam.Majd jövő nyárra kifehéredik.Addig meg gondosan átalakítom a ruhtáram hosszabb fesőkre.Majd szépen helyrejön.Nem kell ennyire katasztrófaként megélni.Idén nyáron úgysem fogsz strandra menni még.
2008. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát attól,hogy nem fürdik az ember mért ne mehetne akár egy kicsi babával is sztem és azért nemoverállban szeretnék ott lenni,de nemis ez a lényeg hanem ,hogy sztem nem is biztos,hogy egy év alatt kifehéredik meg attól még az ott ronda lesz az az igazság..sztem.A 29hetes hozzászólónak,nekem sem a 30-dik héten jött elő ez hanem utánna,szinte pillanatok alatt repedt szét kb 3 hét alatt,mindig csak azt érzetem viszket a hasam és méár mikor néztük este meg megjelent egy gey csík-most meg folyamatosan viszket már és tök csíkos az egész sűrűn egymás mellett.A szezám olyaj sem egy olcsó dolog,én is próbáltam már krémet is az sem volt olcsó de semmi nem lett jó-azért keneged serényen hátha nem leszel olyan de még neked is most fog nőni nagyot a babád.
2008. júl. 1. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem terhesség alatt nem voltak csikjaim miután megszültem és megy lejjebb a hasam ugy jönnek elő a csikok bármivel kenem.Én nem aggódom a kisfiam többet is ér.Gondolj erre.
2008. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, nekem is az utolsó 3 héten szakadt szét teljesen. Én 42 hétre szültem és mondtam a páromnak ha normális időben születik nem lett volna ilyen csúnya. A szülés után leeresztett mint egy lufi. Egyáltalán nem maradt rugalmas a bőr, voltam bőrgyógyászaton is, de azt mondták túlságosan kinyúlt (4,5 kg-s gyerek volt benne.) A szülés utá a csíkok kevésbé zavartak mint az hogy lóg az egész. Mindenki azt mondta hogy lassan fog szépen összemenni, de azt is nehéz kivárni. Nem súlyfelesleg van rajtam, csak lóg (13 kilóval könnyebb vagyok mint amikor terhes lettem). Szülés után 5 hónappal kb 10 centis bőrdarab lóg. Na ez undorító. A lábam meg az utolsó héten úgy bevizesedett, hogy azon is szétszakadt a bőr, csak halásznadrágot lehet felvenni, mert a térdhajlatom a legrosszabb.

A csíkok amúgy már teljesen elhalványultak :), azok szinte már fel sem tűnnek :-), a férjem szerint egyetlen megoldás újra fel kell tölteni :-)

2008. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csíkos a hasam, a 8. hónaptól kezdve repedezett szét, pedig én is kentem. A tv-ben láttam egy reklámot, ami olyan terméket mutatott be, amellyel el lehet tüntetni, igaz igen drága. Lehet, hogy kipróbálom.
2008. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen kötőszövet függő. Kenegetheti az ember akármilyen krémmel, ha gyenge a kötőszövete, akkor úgyis szétreped a bőr. Én is tök büszke voltam magamra, hogy egy csík sincs rajtam, de betudtam annak, hogy a terhesség elejétől kentem a hasam drága olajjal és krémmel. Aztán az utolsó 4 hétben úgy szétrepedt, undorító volt. Most fél éves a kislányom, már nem vörösek a csíkok, hanem rózsaszín és gyöngyház színű, de azért még bikinit nem vennék fel. Vettem egy egyrészes fürdőrucit, nem tudok mit csinálni...
2008. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
NAhát én az egyrészesben megőrülnék-mármint fürdőruci.Nem tudom mennyibe kerülhet ennek a plasztikáztatása biztos jó drága de lehet ha lesz egy tesó is a kis mazsinak összegyűjtöm rá a pénzt ,mert ez így undi.És engem nem fog meggyőzni az,hogy persze a gyerek kárpótol.Igen de ha nem tettszemmagamnak így akkor az elég gáz én pedig nem akarok emiatt komplekszusban élni.NEm tudom amúgy ezt nem támogatja a tb sehogy?-ha tényleg ronda,mert a mell műtétről hallottam,hogy azt igen..csak ki kell talpalni..
2008. júl. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!