Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 32. heti uh-n már be...

Ha a 32. heti uh-n már be volt fordulva a baba fejjel lefelé, akkor már nem valószínű, hogy faros lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nem hiszem hogy visszafordulna, persze elvileg lehet rá esély, de ebben az időszakban már egyre kevesebb a hely neki a forgolódásra, úgyhogy szerintem már nem lesz faros.
2008. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg a ritka kivételek egyike vagyok, de nekem visszafordult.

Egész terhességem alatt farosan néha pedig haránt feküdt ezért mikor a 32. heti nagy ultrahangon azt mondták, hogy koponyavégűen fekszik én rettentően boldog lettem :)

Majd mikor elment a magzatvíz, (36 hetesen) és bementünk a kórházba, hidegzuhanyként ért a hír, hogy visszafordult és faros.

Végül császárral szültem meg, mert a pici ahogy egyre jobban befordult a szülőcsatornába, még az egyik lábát is beillesztette, így popsival és egy lábbal előre képzelte a világrajövetelt, ami ugye fizikai képtlenség.

De sebaj, végül egy 2970 gr-os 56 cm-es makkegészséges pici lánynak adtam életet, aki mostanra már 5 hónapos is elmúlt :)

2009. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!