Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg segíthet a babáknak a...

Tényleg segíthet a babáknak a megvilágítás, hogy megforduljanak?

Figyelt kérdés

FAros..

Ezt tanácsolták,hogy zseblámpával világítsuk meg,hogy kéztessük.Meg hangos zenét vagy ébresztő órát is mondtak-ez nekem illyesztően hat,meg,hogy csavarjak össze egy takarót és tegyem a derekam alá és ,hogy ez is segíthet,meg a kutypózban állás-ami sztem iszonyat kényelmetlen.....ki tud ezekről valamit??FAros a babám és jó lenne ha befordulna...van valami tippetek,vagy ezek közül valamelyik bevállhat vajon??38hetes kismama


2008. jún. 29. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Altalaban nyomos oka van annak, ha egy farsos. Pl. belegabalyodott a zsinorba, ne adj Isten a nyakara tekerte, a zsinor rovid, es visszatartja a fordulastol, beleakadt (vmibe)
2008. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeke mind megnézték legutóbb az ultrangon és semmit nem láttak.
2008. jún. 29. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, megfordulhat a fényre, de még senkivel nem találkoztam, akivel ez így is történt. Az én babám szintén faros volt a 38. héten. Én féltem bármit is tenni, pedig alaposan végigtanulmányoztam a módszereket, hogyan is fordulhatna meg. Én is úgy gondolom, hogy oka van annak, hogy nem akar befordulni fejvégbe. Már arra is felkészültem, hogy farosan szülöm meg. Aztán saját döntésből egy éjszaka megfordult. Igaz, megéreztem, hiszen ekkor már elég méretes volt a babó.
2008. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ekem nem engedik farosan megszülnöm a dokim nem akarja-meghát mi tagadás amiket mondott én sem,de szeretném ha befordulna nekem is.Mocorog de nem fordult meg..még,szerdán töltjük a 38hetet.
2008. jún. 29. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de nem biztos,hogy meg fog fordulni. Ilyenkor már kicsi rá az esély(bár előfordul,hogy mégis sikerül nekik). Az én fiam is faros volt a 28 héttől. Nem fordult meg. Pedig minden praktikát kipróbáltam.

Császárral született. De én nem szültem volna meg simán.Én túl kockázatosnak tartom.(ez az én véleményem).

De ahogy irtátok,biztos oka van amiért nem fordulnak be.

2008. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is faros volt, menjél el úszni, és minden nap feküdj le a földre (Mert az kemény és vízszintes), és a derekad alá tegyél egy jó magas párnát. Tehát olyan testhelyzetet vegyél fel minha hídba mennél le. Ez az én dokim javasolta, ezen kívül még jártam jógára is és az én babóm megfordult és rendes koponya fekvésű lett. Meg is szültem hüvelyi úton. Még van időd próbálkozni. Sok sikert. T.
2008. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!