Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen mikor keményedik a...

Milyen mikor keményedik a has? A menstruácios görcsök egynap egyszer vagy kétszer jelentkenek. De nagyon gyengén. A babám nagyon fent van még nem inult el lefelé. én most lépek a 37 hétbe

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan mintha hirtelen összerándulna és kopogni lehet rajta.:)

40 hetes kismami

2008. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan a bekeményedés, hogy összeugrik egy "kockába" a hasam, és levegőt is alig kapok.nagyon feszítő, fájó érzés.36hetes vagyok.
2008. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor én ezt még nem éreztem eddig az nem baj ugye de ez mindenképpen jelentkezni fog?
2008. jún. 27. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Persze, hogy nem baj. Én mondjuk elég hamar elkezdtem keményedni és szedtem is rá magnéziumot. Én már a 38 héten járok, de olyan mensi szerű jóslófájásom még egyetlen egy alkalommal volt. Bár keményedésem van, főleg ha sokat állok főzés vagy mosogatás közben. De ha olyankor leülök, rövid időn belül elmúlik. A baba még nekem is fenn van, de ez nem jelent semmit állítólag.

Üdv

2008. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha keményedik a hasad, akkor olyan lesz mintha egy jó keményre fújt focilabda lenne a hasaban :)

ilyen lehet korábban is, Braxton Hicks féle méh összehúzódások már a második trimesztertől érezhetőek.

a fájások pedig fájnak is kicsit :)

a 37. héten még kell legyenek fájásaid, majd a 39-40.-en. észre fogd venni, DE HA SZEDSZ MAGNÉZIUMOT, AKKOR ITT AZ IDEJE LEÁLLNI VELE. mert a magnézium izomgörcs oldót hatása miatt nem fognak jönni "fájások" és túl hordhatod a babádat.

Kérdezd a dokidat, de általában a 36. hét után már nem javasolt szedni magnéziumot.

Még van egy hónapod szülésig! örülj neki, ha nem keményedik a hasad. (Én ilyenkor még dolgoztam az előző terhességemmel)


most 25 hetes kismama

2008. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!