Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten kellene szülni,...

Hányadik héten kellene szülni, 40. hét vagy késöbb?

Figyelt kérdés
most már nem vagyok biztos semiben
2008. jún. 26. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
36 héttől bármikor tökéletes. Pontosan nem tudja senki megmondani mennyi idős a baba, ezért a 36hetes tűréshatár. A 42hétig viszont be kell fejezni a terhességet, vagyis ha a 42hét is eltelt indítani fogják.
2008. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nyugi. a baba tudja mikor kell jönnie.
2008. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem streszelnék ha a dokim nem menne szabira elméletileg júli 22.ére vagyunk mondva ö meg utána megy ís el direkt a magán rendeléséere jártam és fizettem 8000ft minden alkalommal.Direkt azért választottam magán orvost hogy emberien bányanak velem és nem bízom az idegenekben nem akkarok ki szolgáltatott helyzetbe kerülni a szülés amugy is nagyon fontos az ember életében fontos hogy bizak a dokiba de ha egy idegen jönn az nekem nem megy.
2008. jún. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!