Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel változi...

Szülés előtt mennyivel változik meg az ember arca? 35 hetes leszek de már látom magamon, hogy fel van püffedve az arcom és karikás a szemem, mintha fáradt lennék. Ez jelent valamit lányok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem vizesedek,de az ismerőseim mondják már,hogy látszódik az arcomon.Csak kíváncsi vagyok,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak,mert nekünk első baba lesz!
2009. okt. 18. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 6. hónaptól olyan volt az arcom, mint aki szülés előtt van, és 42 hétre született a kisfiam...
2009. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 héttel a szülés előtt puffadt fel az arcom. Kinek mikor - szerintem ez nem mérvadó...
2009. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam semmi változás nem volt. Se vizesedés, arctorzulás, hasleesés, semmi. 40+2hétre szültem.


2hetes baba anyucija

2009. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 36 hetesen mondta a védőnő, hogy hamarosan szülök, mert "eltorzult" az arcom.

Betöltött 42 hetesen indították meg a szülést.

2009. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!Akkor ezek szerint tényleg nem mérvadó,hogy változik e az ember arca!
2009. okt. 19. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 35-36 hetesen mondták először, hogy látszik az arcomon. Aztán azt, hogy nem. 38 hetesen azt mondták, hogy ha a pocak nem lenne ugyanolyan lennék, mint terhesség előtt.

aztán vannak napok, mikor nagy torznak látom magam, van mikor nem. Még egyben vagyunk, immár 40 hete és 5 napja:)

2009. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!