Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 8 nappal normális,...

Szülés után 8 nappal normális, hogy nem érzek semmit, nem fáj semmim?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ilyenkor hetekig "szenvedni" fogok, de a gátsebem is csak egy napig éreztem, azóta semmi. Mintha nem is szültem volna. A hasam nem fáj, de szépen megy vissza, már nem is látszik, hogy valaha nagy volt.A vérzésem is igen kevés már. Ez így rendben van, vagy ilyen állati szerencsés vagyok?
2008. jún. 23. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon rendben van. És ahogy Te írtad, állati szerencsés vagy.
2008. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne normális. Nekem egyáltalán nem fájt,sőt a szülés után amikor le ment a méh összehúzó, egyből föl pattantam, pedig nekem még bumm kanalas be tapintás is volt mert a méhlepény egy darabja bent maradt altatást nem kértem.Nekem 3 öltésem volt csak mondjuk. De te is a szerencsések közé tartozol.
2008. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, nekem se volt semmi bajom. Szerencsések vagyunk. Én is úgy voltam szülés után közvetlenül, hogy fel akartam kelni kimenni pisilni, erre hozták az ágytálat. Én tiltakoztam, hogy abba én nem tudok... valamennyit produkáltam, aztán mikor nem figyeltek rám, kimentem wc-re. A "fekvésidő" vége előtt bejött egy nővér, én a babám mellett álltam, a takaróját igazgattam. Úgy letolt, miért keltem fel!!! De én ezt nem értem: miért nem örülnek neki, ha valaki jól van? Kötelező rosszul lenni?

Szerintem ez lenne a normális, csak valahogy mintha mindenki azt várná el, hogy szenvedjünk...

2008. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, kezdtem félni, hogy a nagy "csendnek" meglesz a böjtje...

Azért kell feküdni legalább 2 órát, mert a szülés nagy vérveszteséggel jár, és sokan szédülnek utána, azt nézik, hogy jól vagy-e, nehogy baj legyen.

De akkor örülök, hogy sokan ilyen jól vagyunk:-)

2008. jún. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!