Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor milyen valójában a...

Most akkor milyen valójában a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja kocsonyás véreskés,de van aki azt is mondja lehet túrószerű??Nekem volt vagy két napja fehéres ,túrószerű-de sztem nem fertőzés,most ma pl. semmi ilyen...akkor ilyenkor mi van??37hetes kismama

Jah és elképzelhető ,hogy valaki észre sem veszi ha elmegy??


2008. jún. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom itt, hogy nagyon más. Lehet puding szerű, fehér, sárga, véres, barna, nyákos, egy darabban, több darabban...

Én is lesetem, csak tippelni tudom hogy mikor ment el, már ha az volt.

Nagy jelentősége nincs, nem kérdezi senki, még azt sem, hogy elment-e...

A szülés előtt hetekkel is elmehet, van akinek csak órákkal előtte..

ne félj, nagyobb baj ne legyen, mint hogy nem vagy abban biztos, hogy elment-e a nyákdugód..

1 hetes kislány anyukája

2008. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt valami. Nagyon fehér túró szerű valami volt. Eddig még egyszer sem volt ilyen. Valószínű , hogy a nyákdugó volt. Mindenki mást mond. Üdv 38. hetes kismami
2008. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!