Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közeledtével megváltozi...

Szülés közeledtével megváltozik az ember hangulata?

Figyelt kérdés
Nincsen kedvem senkihez, és semmihez, és rossz a kedvem pár napja. Ez is a hormonoknak köszönhető?
2008. jún. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyilván a hormonok, de ne aggódj, legalább a kedvetlenségedbe rápihensz a nagy munkára. Sok boldogságot..(én is kedvetlen vagyok 14,4 hetesen, de betudom a melegnek, meg, hogy egyedül vagyok itthon és pörög az agyam)
2008. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ilyen, nem gondolom hogy van összefüggés. Mostanában jöttek-menten a frontok meg nálad gondolom a hormonok is. Ne aggódj, gondolj arra, hogy nemsokára kezedbe tarthatod a csodaszép, egészséges babádat! :)
2008. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztóan utálatos és érzékeny vagyok néhány napja, inkább elkerülöm a férjemet, nehogy leordítsam valami miatt. Szerintem nő bennünk a feszültség a szülés közeledtével, nem???
2008. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia...38 hetbe leptem..senkivel nincs kedvem beszelgetni, nincs sok turelmem az emberekhez, minden idegesit satobbi, satobbi....szerintem a hormonok.En is mindenkit kerulok..nem akarok senkit megbantani..de sokszor ha a telon hivnak s kerdezik, hogy vagyok mi ujsag mar arra is pattanok....Hogy lehetek? Minden bajom van, nem alszom, nem eszem, ideges vagyok....

Remelem elmulik..:-)))

2008. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Örülök, hogy akkor nem csak nekem van ilyen "idegbajom". :)

Az első terhességemnél a 36. héten éjjel elfolyt a magzatvíz, akkor nem tapasztaltam ezt, de most én is kitérek a hitemből, mikor kérdezgeti mindenki, hogy hogy vagyok, és a másik kedvenc kérdésem, összefutva valakivel az utcán: "egyben vagytok még?". Pedig csak kedvesek akarnak lenni, de valahogy most ezt nem igénylem....

2008. jún. 20. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! ismerős a szituáció! tőlem is mindig ezt kérdezik meg először hogy "hát te még egybe vagy?" Én meg magamba hogy miért hányba legyek 2-be. Ha megszülök is egybe maradok nem esek szét különben mostanság én is undi vagyok vaamikor még a férjemmel is és utánna meg ugy sajnálom! Persze bocsánatot kérek tőle és utánna már semmi baj! egy 39 hetes kismama aki már "2-be" akarna lenni:)))!!
2008. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!