Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit kérjek fel szülésznőnek a...

Kit kérjek fel szülésznőnek a Péterfy Kórházban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Akihez járok dokihoz magánba, az asszisztensnője szülésznő a Péterfyben (a doki nemrég jött át a klinikára)

Hortobágyi Lillának hívják, fiatal, kedves, mint asszisztens. Szülésznőként nem ismerem, de biztos úgy is megállja a helyét.

2009. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Farkas Adrienne, márciusban szültem ott, fantasztikusan profi!
2009. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2009. okt. 1. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
A Lilla a Timmermann doktornak az asszisztense,és Ő(mármint a doki)nagyon szeret vele dolgozni.Állítólag profi szülésznő.Azért nem vitte át a klinikára,mert állítólag ott nem lehet szülésznőt fogadni(de mint asszisztens mellette maradt).
2009. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én bármelyiket ajánlom,mind kedves,aranyos.
2009. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maczó Heni
2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Asbóth Ákossal melyikük dolgozik együtt?
2009. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Asbóth Ákos nagyon jó anesztes, nekem már csinált egy epidurált, profi. De sajna nem tudom melyik szülésznő dolgozik vele.
2009. okt. 3. 08:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, mind jó a Péterfyben, végül is Kovácsné Margitnál szültem, nagyon kedves és felkészült, 20 éve szülésznő, merem ajánlani!
2009. nov. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!