Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés útán kb meddig tart az...

Szülés útán kb meddig tart az első menstruáció? Bővebben lent

Figyelt kérdés
8 hete szültem normálisan, még szoptatok. 11 napja jött meg és még mindig tart. /normális ez?/ kinek meddig tartott?
2009. szept. 30. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem 3hós volt a fiam mikor először menstruáltam, és ha jol emlékszem akkor 7napig tartott, azóta minden hónapban 5napig tart :(


Kellemes babázást

2009. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én nem szoptatom a kisfiamat.

A 6. héten jött meg először és 8-9 napig tartott.

2009. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig szoptattam, utána jött meg és 3 hétig maradt is. A védőnő azt mondta, hogy ez nem normális - én is gondoltam - küldött az orvoshoz, de mire megszerveztem a gyerekfelügyeletet, addigra elmúlt. Most 20 hónapos a picikém és csak 2-3 hónapja állt be normálisan.
2009. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Tegnap el is mentem orvoshoz, és írt fel cseppet ami elmulasztja..


jó babázást mindenkinek!!!

2009. okt. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!