Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másoknak is fáj...

Szülés után másoknak is fáj az együttlét?

Figyelt kérdés
Két hónapja szültem, nagyon szeretem a férjem, de az együtlétt nagyon fáj,bármennyire is óvatosak vagyunk, a szülét alatt össze vissza szakadtam, kívül, belül varrva vagyok, meddig fog ez tartani, tiszta görcsbe vagyok ha arra kerül a sor, hogy összebujjunk
2009. szept. 30. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak vannak fájdalmai még hónapokkal később is, bár ez nem szükségszerű. Mi kb. az 5. héten voltunk együtt, de én nem éreztem fájdalmat, bár kicsit furcsa érzés volt újra poci nélkül együtt lenni :) Valószínűleg Nálad az is lehet a gond, hogy már előre félsz, hogy fájni fog és görcsös vagy. Próbáljátok ki úgy a szexet, hogy egyelőre hanyagoljátok a behatolást, talán könnyebben fog menni később. Ha tudod, hogy a végén nem szükségszerű a dolog, nem fogsz már az elején reszketni, hogy biztos fájni fog. A szeretkezésnek százféle más módja is létezik, vedd rá a párodat, hogy egy ideig változtassatok a szokásokon. A fizikai és a lelki sebek is idővel gyógyulnak tovább, nem lesz ez így örökké. Szurkolok nektek!
2009. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én végül császárral szültem, de nekem is fáj még mindig az együttlét a párommal:(, nekem ott bent fájdalmas. Azt mondják az intimtorna segít.

Remélem javul a helyzet

6 hónapja anyuka

2009. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az elején. Arra már nem emlékszem, hogy hányadik hétig fájt.
2009. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tobb mint 4 honapja szultem es pokolian faj... es ha ellazulok az sem segit, ami faj az faj! :-(
2009. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden jót nektek:)
2009. okt. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!