Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses babát meg lehet...

Farfekvéses babát meg lehet hüvelyi úton szülni, vagy mindenképpen császár lesz belőle?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ez teljesen orvos függő. Van aki ebben az esetben császároz, de van olyan is, aki így is a hüvelyi szülés mellett dönt. Ha van saját orvosod kérdezd meg tőle, neki mi a véleménye.
2008. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bábám van, és ő azt mondta, hogy megpróbáljuk természetes úton, aztán kiderül. Ő a természetesnek a híve, viszont sok faros szülés császárral végződik, ezért szeretném tudni, mik az "esélyek".
2008. jún. 16. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt tudom mondani, hogy kórházi körülmények között a legtöbb faros baba császárral jön világra. Otthon született babát meg tudok nem egyet, aki faros volt, de gond nélkül kibújt.
2008. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fiam faros volt és császárral született. Meg sem fordult az orvosom fejében,hogy simán szüljem. De van olyan orvos,aki megpróbálja és gond nélkül megy. Mondjuk én nem egyeztem volna bele.(de ezt én gondolom igy) Jobban örültem,hogy császároz.
2008. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Én 36hetes vagyok és faros babával,ha nem fordul be akkor csak császároz,nem is engedné a hüvelyi szülést ezt megmondta,hogy nincs alku.És egy nappal sem maradhat bennt tovább mint a kiírt időpont,mert akkor oka van,hogy ne fordult be.Érdeklődtem olyan okok lehetnek pl.hogy beszorul a feje a bordáinkhoz,vagy a mi csípő izületünk nem alkalmas arra,hogy megforduljon.Én is mikor megkérdeztem mért nem lehet megszülni azt mondta,hogy a baba feje a legnagyobb és bakadhat a végén és oxigén hiány léphet fel,károsodhat is baba,gondolom ezt te sem akarnád.Én is félek a császártól,meg nem erre készültem-reménykedemmég,hogy befordul,de ha nemmegy nem engedném a természetes szülést ,hiába lenne egyszerűbb felépülni belőle,mert mi van ha valami komplikáció lép fel term.szülés közben ...egy életre magamat okolnám.Gondold át,de sztem ne engedd.
2008. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!