Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a vélemények Dr. Veszprémi...

Mik a vélemények Dr. Veszprémi Béla pécsi nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt kapcsolatba kerültem vele már hallottam róla hideget-meleget /pl. ordítozott állítólag egy kismamával aki bár betöltötte a 36-ot, nem akart amniocentézist; de dícsérte egy másik, akinek fogadott orvosa volt és egy nehéz szülésnél végig kitartott amellett, hogy próbálja spontán megszülni, pedig mindenki más már régen megcsászározta volna/. Nekem ránézésre nem volt szimpi, de tök véletlenül ő volt ügyeletes amikor szültem /a fogadott dokim épp elutazott egy napra/. Nagyon kedves és korrekt volt velem, a végén odajött gratulálni, mert a szülésről végül ő is lemaradt, olyan gyorsan történt minden. Aztán szó szerint lecs...szte a dokit, aki végül is levezette a szülést, hogy miért nem várták meg vele. Szóval vegyes a kép, de én úgy hallottam, hogy a végig hozzá járó kismamák elégedettek voltak.
2008. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudok segíteni vele kapcsolatban, de ha ne megy vele a dolog akkor ajánlom Dr Domány Balázst(megyei ambulancián minden hétfőn) vagy Bay Csaba DR (szülészeti klinika.. mindkettővel meg voltam elégedve és én most az elsőhöz járok, mert nem szeretnék a klinikán szülni, inkább a megyeibe, mert hamarább oda is érek ha menni kell.14 hetes kismami.
2008. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ottvolt a szülésemnél. Igaz, nem ő vezette le, hanem Dr. Rácz Sándor volt az ügyeletes, de a Veszprémit is lehívták végül, nekem nagyon pozitív véleményem van róla.
2008. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél Dr. Veszprémi Béla fogadott orvosom volt, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Sőt! Mindig jó tanácsokkal látott el találkozásaink alkalmával. Most (ha minden rendben megy ) 5 hetes vagyok, jövő héten fogom felhívni a doktor urat az első időpont miatt. Mindenki olyan orvost válasszon magának, akiben 100%-ig megbízik. Örömteljes babavárást mindenkinek.
2008. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nála szültem véletlenül, mert ő volt az ügyeletes. Azóta az orvosom, vagyis 19 éve. többször műtött azóta, de csak a legjobbakat tudom mondani róla. Nagyon nagy tudású, tapasztalt, nagyon empatikus orvos.

Bárkinek szívesen ajánlom.

2008. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak jót mondhatok róla,megindult koraszüléssel vittek Pécsre mentővel és Rács doktor fogadott,de hamar konzultált DR Veszprémivel,onnantól a gondjaiba vett,nem csak levezette a császárt,de utána is minden nap külön is bejött hozzám,többször érdeklődött a kislányom után is az intenzíven,mindent elmondott amit tudnom kellett. Abszolut pozitív élmény-jó a rosszban- csak ajánlani tudom orvoskereső kismamáknak.
2009. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs nem Rács,hanem Rácz doktor
2009. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó estét kívánok !


Véletlen találtam meg ezt a kérdést, csak mert rákerestem erre a névre, hogy "Veszprémi Béla", mert én (is) nála születtem :)

Anyukám 42 évesen szült engem - Pécsett - Dr. Veszprémi Béla orvosnál. 6 hónapig feküdt a kórházban, mint veszélyeztetett terhes, mert elfolyt a magzatvize, és majdnem meghaltam a hasában. De apa és a doktorbácsi bíztatták, hogy nem lesz semmi baj, stb... stb...

Végül is megmaradtam, és ezért nagyon hálás vagyok ÉDESANYÁMNAK ( akit nagyon imádok ) és Dr. Veszprémi Béla bácsinak, aki segített nekünk ! Azt mondta, hogy 100 esetből 1 kisbaba marad meg így...

Azóta - sajnos - a szüleim elváltak, apukám elhagyott minket :( Anyának meghalt az élettársa - akit nagyon szerettünk - de mi itt vagyunk egymásnak!

( Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen Anyukám van, és azt szeretném, ha mindig egészséges, boldog és vidám lenne!)

2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20:19-es, utolsó vagyok, 13 éves és lány :)
2010. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!