Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki kétszer (vagy többször)...

Aki kétszer (vagy többször) szült, a második szülés mennyivel indult másképp, mint az első?

Figyelt kérdés
Nekem elfolyt a víz, úgy mentünk a kórházba. Most megint kismama vagyok és kíváncsi lennék, vajon mennyi az esély, hogy megint elfolyik a víz és ez a jele a szülés megindulásának, főleg hogy egy könyvben azt olvastam, hogy ált. 10 esetből 1 indul magzatvíz elfolyásával.
2013. ápr. 23. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sógornőm az első babával fájásokkal kezdte. Amikor szépen rendeződtek, mentek a kórházba, és ennyi. Addig fürdött, hajat mosott, pakolászott. A második babánál elfolyt a vize, azonnal 5 perces fájásai lettek, rohantak a kórházba. Éppen beértek, már a tolófájások jöttek. Beérkezése után 15 perccel kezében volt a baba.
2013. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt fájásokkal kezdtem, víz nem is ment el, azt a doki eresztette meg a vége felé.

A második két keményedés után vízfolyás sorrendben indult.

2013. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szsuzs ***** válasza:
nekem mindkétszer a víz folyt el itthon és rá 12 órával jöttek a fájások. most a 3-at várom, és imádkozom, hogy uígy kezdődjön, mert akkor van idő mindenre...
2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!