Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete császároztak. Meddig...

4 hete császároztak. Meddig rakjak tapaszt a sebre?

Figyelt kérdés

#Csâszàrmetszés
2013. ápr. 7. 20:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Húha!:) le szenvedtem, direkt vettem tapaszt rá, de nem raktam fel, csak a hasfogót, csak azzal érzem magam biztonságban, de még hason se merek feküdni, sőt, tusolni se merek, ha víz éri a hasam, kapkodok a türcsiért:D Doki csak annyit mondott, hogy nyugodtan levehetem a tapaszt, de én nagyon féltem...amikor megláttam a sebem, fizikailag rosszul lettem:D

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2013. ápr. 7. 23:00
 12/19 anonim ***** válasza:
De már nyugodtan érheti víz mióta kiszedték a varratot, nyugodtan zuhanyozhatsz és bármit csinálhatsz. Kicsit túlparázod a dolgot. Nem volt semmi gond a sebgyógyulással nem?
2013. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom:D mondta a doki is, szinte leteremtett, hogy betoji vagyok, de félek hogy baja esik, pedig, lekopogom, szépen gyógyul, de akkor is, elég komoly seb, nem egy kicsi karcolás:D eddig életemben nem voltam egy napnál többet kórházban, és műteni se kellett, mindig rettegtem tőle, erre puff neki...eleve nem volt egyszerű, mert rámjött a pánik, olyan szinten hogy két doki nem bírt lefogni, nyugtató semmit se hatott...
2013. ápr. 7. 23:35
 14/19 anonim ***** válasza:
Nuygi, nem egy vészes dolgo ez. ÍGy csak még jobban rástresszelesz, ami a picinek sem tesz jót meg neked sem.
2013. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazad van?:) visszàbb veszek:)
2013. ápr. 8. 09:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Amikor hazaengedtek, leszedte a dokim és semmit nem tettem rá, azt mondta, nem kell semmi. Mivel 6 hét úgyis csak zuhany, esély elég kicsi rá, hogy felázzon :)
2013. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

varratszedésig csak gézlapot tettem rá, hogy a bugyi, nadrág... ne bántsa a varratokat, utána azt is elhagytam. semmi baja nincs a sebemnek :)

nem kell ennyire túlreagálni :)

nekem is első műtétem, soha nem voltam kórházban a szülés előtt...

2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kicsit dörzsölôdik, mindig megilyedek amikor megérzem...de nem rakom vissza:)
2013. ápr. 8. 21:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt bekötve míg a varratok benne voltak.Utána megkérdezte a doki hogy kérek e rá kötést.Én meg mondtam ha nem muszáj akkor kihagyom.Innentől víz is érhette csak nem volt szabad áztatni.
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!