Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azthiszem megindult a szülés....

Azthiszem megindult a szülés. Hány perces fájásokkal érsemes menni korházba?

Figyelt kérdés
Délután 2 órától 30 percenként jön a derekamból fájás és a hasam aljába ér véget.Remélem megint nem a jóslófájás szórakozik,mert 1 hete volt már így de nem rövidült.Csak most ez abban különbözik mielőtt jön a fájás az érzem hogy nagywc kell mennem.De ez az érzés már reggeltől van,de nemmegy semmi.Volt már egy szülésem,de az elsővel nem voltak ilyen érzések,mert szülést indítottak.Így nem tudom milyen ha magától indulnak meg,fájásra még emlékszem.A párom este 11 kor jön haza munkából,most magam vagyok a 4 éves kisgyerekkel.Nagyon örülnék ha sikerülne a páromat megvárni.Korház a szomszédomban van.Pár perc alatt átt tudnak vinni.Nagyon köszönöm a válaszokat kicsit megvagyok ilyedve,de miért!!!!!Június 7-re voltam kiirva.
2008. jún. 12. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ismétlődnek a fájásaid és már túl vagy a kiírt időponton, akkor érdemes lenne bemenni a kórházba, hogy legalább megnézzenek. A barátnőm is azt hitte, hogy nagy WC-re kell mennie, aztán jött a gyerek! Vagy esetleg hívd fel az orvosodat vagy szülésznődet, ha fogadtál, ha nem telcsizz be a kórházba. Ott biztos választ kaphatsz. Én biztos telefonálnék.
2008. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nézd mennyire sürüsödik, ha az elmult 3 órába nem rövidült akkor várhatsz. ha közel van a korház és nem rövidül hírtelen akkor elég ha már 5 percesek lesznek. ez szerintem már az.

a barártnöm 3 percesekkel ment be, egész nap fájt neki folyamatos volt, de nem akart szólni mert éppen húsvéti nagycsaládi összeröffenést vezényelt le és hát nem illik kidobni a vendégeket és este 8 kor ment be 11-re meglett a baba.

2008. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát én még csak most fogok szülni de ahogy leírtad mindenképpen szülésnek néz ki a dolog.Én a helyedben megoldanám a kisgyermeked elhelyezését,hívd át nagyit vagy egy barátot vagy valakit akiben megbízol,mert bármikor besűrűsödhetnek a fájások.Legyen egy ember aki be tud vinni a khba,ha már sűrűbbek lennének,akár egy taxi is.A férjednek mindenképpen szólj ha tudsz,hátha haza tud jönni hamarabb.

Addig is készülj össze,mert lehet pár óra mulva már menned kell..ki tudja legyél útra készen és ne aggódj!!Hamar ott lesz a babád a kezedben,jaj de jó neked.Könnyű és gyors szülést kívánok:)

2008. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak 30 percenként jönnek,és pár percig tart.Ha 15 percenként jönnek,akkor hívom a barátnőmet.A korháznak szemben lakok,csak egy főút választ el.Azért is kérdeztem hogy milyen rövid fájásokkal induljak el.Nagyon remélem hogy nem megint jóslófájás játszik ennyirre velem.1 hete is így volt,egész délután fájásaim voltak. Aztán meg semmi.Megyek készülödni,zuhanyozni.Nemigen bírok a fenekemen ülni.
2008. jún. 12. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beleülni egy kád vízbe. Ha csak jóslók, a meleg víz hatására csökkennek vagy elmúlnak. De szerintem igazi lesz!-) Minél előbb hívj oda valakit a kicsihez, ne akkor ijedjen meg, ha esetleg hirtelen begyorsulnának az események! Neked is jobb, ha most már befelé tudsz figyelni.

Ha ilyen közel a kórház, elég 3 perces fájásokkal átmenni, szóval esélyes, hogy még a párod is hazaér. De addig se maradj egyedül! Könnyű, gyors, szép szülést kívánok!

2008. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de még mindig nem rövidültek,de gyengébb lett.Szerintem ez az undok jóslófájás csinálja,lehet holnap elkapnak az igazi fájások,bízom benne.A babóca meg annyit mozog hogy már a mozgásai kissé elviselhetetlenek.Meg sokat csuklik ma.Holnap délelőtt megyek a korházba be kivizsgálásokra,és ha úgy láttják jónak indítannak a szülést,mert vasárnap leszek 41 hetes.
2008. jún. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!