Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komárom -Esztergom megyében...

Komárom -Esztergom megyében élek, a terhességem vége felé tartok, a héten vagyok 35hetes. Tanácstalan vagyok az orvosválasztásban, ismertek egy jó dokit Tatabányán?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tatabányán nem, de ( nem tudom milyen messze laksz ), nem akarsz inkább Szőnyben szülni? Ajánlom bátran, nagyon jó!! A többi dokit nem ismerem de én Ördög István doktor urat fogtam ki amikor szültem, nagyon jó. ( nem volt fogadott dokim ). Mindenki kedves és aranyos.
2009. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szőnyt ajánlanám,én ott szültem mindkét fiamat.

az elsőt a főorvosnál szültem,most hirtelen nem tudnám megmondani a nevét,de a másodikat az Örödög Istvánnál szültem,nagyon jo doki,10 perc alatt kint volt a kisfiam!

Egyébként sógornőm nővére Tatabányán szült,azt mondta többet nem menne oda,nagyon rossz!

2009. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz:)


Először Tbányára jártam, de a 18.héten már elegem lett a dokiból is, és a kórházi rendszerből is....


Utána sztks alapon jártam az Ördög Istvánhoz, nála is szültem, fogadott dokim volt. 20 perc alatt kint volt a kisfiam, és szinte nemis fájt:) Nagyon a toppon van, a szülésznők is Őt dícsérték legjobban! Mindent elkövet, hogy a lehető legkevesebbet szenvedjen az anyuka!


Amíg terhesgondozásra jártam, addig csak egy morci, magának való, de a munkáját nagyon értő dokit láttam benne. A szülésnél totál megváltozott, poénkodott, és közvetlen volt. Szülés után is meglátogatott, szekált, viccelődött:)


Sajna, most Veszprémben fogok szülni, nem Szőnyben:((((



Viszont, mivel már a 35.héten jársz, nagyon nehéz lesz bárkit is fogadnod! De azért drukkolok:)

2009. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A főorvos neve Rokay László. Én nála szültem. Fantasztikus ember! És igazán emberi!
2009. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szerintem Rokay főorvos úr elvállal, beszélj vele. Priviben ha gondolod, elküldhetem a számát.
2009. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!