Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indítanak szülést Győrben...

Hogy indítanak szülést Győrben a Petz Aladár szülészetén?

Figyelt kérdés

Túlhordom már a babám, és amit ma mondott a szülésznőt, hát az nem tetszett...

10 napot engednek, a 10, legkésőbb 11. nap be kell feküdni reggel, felhelyzenek egy méhszájtágító vákumot 24 órára, másnap reggel kiveszik, bekötik az infúziót pár órára, majd leveszik. Ha beindul,szülünk, ha nem, akkor hazamehetek, és kezdik előlról 3-4 napon át...

Valahogy ez nem hangzik túl kellemesen, hisz nagyon fáj a magzatvízvizsgálat is, mert még zárva vagyok.

Hogy tudnám ezt elkerülni? Nem akarok indítást:-((

Van valakinek tapasztalata?


2008. jún. 11. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

gondolom úgy mint máshol. infúzió, fájásindító és burokrepesztő injekciók.

otthon esetleg járkálj, melegvizes ülőfürdö, az segíthet, hogy hátha beindul.

2008. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én 3 éve szültem Győrbe. Nekem is inditottak infuzióval. Nekem a második napon. 9 re voltam kiirva 11.én reggel meginditották. Az igaz hogy nem tágultam semmit a fájások azok nagyon erősek voltak azért a 14 órát megvárták annyi ideig vajudtam és a végén császármetszéssel vették el mert nem tudott beilleszkedni a szülőcsatornába. most a másodikat várom még van hátra 6 hét remélem hogy ez könnyebb lesz. Sok sikert és könnyű szülést.
2008. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!