Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros sebemre használhatok...

Xbettyx kérdése:

Császáros sebemre használhatok Irix sprayt a sebemre? Irixet mondott az orvosom, a patikába meg spray formájában adták.

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én irixet még csak spray formájában láttam, de szerintem az nem arra való.
2013. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem az éget sebekre van?
2013. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de igen én is ezért nem értem. de ezt adták a patikába, sajna anya volt lent nem én :S
2013. márc. 25. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
nem értetted félre az orvost?
2013. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak spray formában kapható irix és napégésre, rovarcsípésre való. Miért akarod kezelni a sebed? Én soha semmit nem kentem rá és semmi baja nem volt. Nagyon szépen gyógyult.
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Contactubex!!!! Nagyon szép lett tőle a heg.
2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én semmivel nem kentem, gyönyörű a hegem egy vékony csík csak. 9 hónapja szültem. Nekem a dokim azt mondta, hogy semmi nem kell rá.
2013. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Contratubexet használtam én is.

Ha csak nemrég volt a császárod még várj, hátha magától szépen gyógyul.


Előző válaszolóknak.. sajnos vannak olyanok akiknek egyszerűen olyan a bőrük, hogy nehezen gyógyul, keloidos gyulladásban van még sokáig akár hónapokat, éveket is műtét után, azoknak javasolt kezelni.

2013. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!