Szülés után az első együttlétnél tapasztalt valaki enhye vérzést?
Figyelt kérdés
Kicsit félek... Ugye nem csiáltunk bajt...
Ráadásul előtte csinált a doki rákszűrést. Esetleg azért volt kissé véres? Vagy rákszűrés után nem is szabadna együtt lennünk?
2009. szept. 17. 07:39
1/3 anonim 



válasza:





Szia!
nálam is a 6 hetes kontrollnál vettel rákszűrést és véreztem picit utána! de el is múlt. illetve rá egy hétre voltunk először párommal és akkor is volt egy kb. 2 csepp vér de azóta nincs!
11 hetes baba anyukája
2/3 A kérdező kommentje:
...huhhhh... nagyon köszi a választ!
Most egy kicsit megnyugodtam! :)
2009. szept. 17. 17:53
3/3 anonim válasza:
szia
nincs semmi baj az első együttlétnél természetes ha egy picit vérzel.ha nagyon fáj akkor ne erőltesd és ha nagyon vérzel akkor menj el mindenképp orvoshoz.egyébként nyugodtan együttlehettek a vérzés hamar elmúlik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!