Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet szülés? Egy...

Ez már lehet szülés? Egy napja fájdogál a hasam, a derekam hasmenésem van és émelygek.38 hkm

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam ctg-n mutatott összehúzódásokat de azonkívül semmi jele hogy meg szeretne születni. A fájások folyamatosak d nem túl rendszeresek és olyanok mint a gyengébb menstruációs görcs. Szerintetek?
2013. márc. 12. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek még csak jóslóm lehetnek, és nyílhat a méhszáj.
2013. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden perces vagy sztem :)

Könnyű szülést.

2013. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát nekem is ilyen gyengén kezdődött, rendszertelen volt és nyilallgatott folyamatosan, ez délután indult, estére (olyan 10-re felerősödött) már aludni sem bírtam, de még mindig nem voltam biztos h szülni fogok :) aztán elfolyt a magzatvíz :))



feltennéd a mai ctg-det esetleg?

2013. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom feltenni. Bízom benne hogy hamarosan beindulnak a dolgok, de egyenlőre nem változik semmi.
2013. márc. 12. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek még jóslók.


Vegyél egy jó meleg, kellemes zuhanyt, ha enyhülnek a fájások, akkor jóslók, ha rendszereződnek, erősödnek, sűrűsödnek, akkor igaziak :)

2013. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, 2 napig jóslóztam, azt hittük szülünk, de "csak" 3 nap múlva bújt ki a babánk.
2013. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meleg zuhany megvolt, picit gyorsultak a fájások majd megint minden lelassult. Most várakozunk, bár azt mondják a front ami jön majd besegít. :-)
2013. márc. 12. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is akármikor megindulhat! :) Én szülés előtti nap csak gyenge jóslókat éreztem, akkor úgy gondoltam, ezek csak erősebb keményedések, mert a fájás biztos jobban fáj. Ami igaz is.:) Aztán éjjel nagy fájásra ébredtem, magzatvíz elfolyt, rögtön 3-5 percesek... Nem feltétlenül lassan, fokozatosan indul meg.
2013. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig semmi, naponta néhány órát fájdogál sokszor azt hiszem na most, aztán szépen elmúlik.Pedig a hidegfrontban bíztam. Sebaj van még ideje, sürgetni meg nem akarom.
2013. márc. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!