Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A barátnőm 28 hetes iker...

A barátnőm 28 hetes iker babákkal, és ha elmegy a nyákdugó akkor mennyi ideje van szülésig?

Figyelt kérdés
Most jöttem meg tőle,és nagyon aggódik hogy mit csináljon.Tegnap estétől pudig szerű,rózsaszines darabok jönnek ki,Én mondtam neki hogy ez a nyákdugó.De volt eggyütt este a párjával és azóta jön. Most nem tudja mi tévő legyen,én az orvost ajálottam azonnal.28 hetessen még nagyon korrai a nyákdugó távozása.Bárcsak nekem menne már el,mert én 40 hetes vagyok.Köszike a válaszokat.
2008. jún. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak 1 babával voltam terhes de nekem a nyák dugó távozása után 3 nappal szültem.Csütörtökön ment el a nyák dugó és vasárnap szültem.Az orvost érdemes lenne legalább felhívni.Remélem nincs baj.Sok sikert.
2008. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvossal beszéljen.

Jobb félni,mint megijedni.

Írj majd,hogy mi volt!

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam nekei azt mondta majd jövő héten elmegy orvoshoz,de lehet akkor már késő lessz.Hiába olyan önfejű,bevan ilyedve de orvoshoz nem akkar elmenni.Hiába próbálok neki segítenni így.Engem már nem is érdekel.Ha annyirra fél hogy mi lessz a babákkal akkor elmegyek megnézetni magam.köszike a válaszokat.Ha helyébe lennék biztos elmennék megnézetni holnap magam.
2008. jún. 9. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A te barátnőd nem önfejű,hanem felelőtlen egyszerűen.

Az első foltnál azonnal dokihoz kellett volna rohannia.Vagy nem akarta ezeket a gyerekeket???Mert ha tényleg aggódna értük,akkor már a kórházban lenne rég.Sőt,az is óriási felelőtlenség a részükről,hogy 28 hetesen ikrekkel házaséletet élnek.Csakis magukat vádolhatják,ha a babáknak baja lesz.Pedig nem lenne mindegy nekik,hogy bent tölthetnének még pár hetet,vagy most születnek meg.

Akár fogytékosok is lehetnek erre nem gondoltak?


Hihetetlen emberek vannak.

2008. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljessen igazad van,arról még nem is beszélve hogy a babákkal napi 1 csomag csigit elszív.Bocs de azt kell róla mondanom hogy hülye.Én már nem szólok semmit,pedig adtam felvilágosítást a dohányzás következményeiről.Én teljessen egészséges életet élek,nekem fő a babám,mert joga van neki is az egészséghez.
2008. jún. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!