Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete pisiléskor nyilallgat...

Egy hete pisiléskor nyilallgat ott lent, ma viszont szimplán volt két nagyobb hasítás 34 hetes vagyok szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mennyek vele orvoshoz vagy ne annyira nem érzem veszélyesnek csak idegesít mi lehet az.Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 13. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak mikor pisilsz és ürül a hólyagod, az az. Szerintem ne menj dokihoz csak ezért, de ha menned kel, akkor említsd azért meg neki. Nekem is van néha ilyen, de én nem tulajdonítok neki nagy tulajdonságot.
2009. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem is azt teszem.
2009. szept. 13. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon gyakran van ilyen, mostmár kezdem azt hinni hogy vmi hólyaghurut lehet szóval vmi felfázás féle..mondjuk 2 nap múlva amúgy is mennék dokihoz, tuti szólok neki róla.

Az első babámmal is voltak ilyen szurkálások de későbbi terhességi korban és nem ennyire intenziven.

2009. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!