Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esetben nem alkalmaznak...

Milyen esetben nem alkalmaznak gátmetszést?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja,hogy könnyebben megy a szüle´s ,de ha nincsen akkor könnyebb utánna felépülni,és a szexet elkezdeni.
2007. szept. 12. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HA GÁTMASSZÁZS OLAJJAL FELPUHÍTOD ELŐTTE A GÁTADAT NAGYOBB AZ ESÉLYE,HOGY NEM VÁGNAK,DE EZT BESZÉLD MEG A SZÜLÉSZNÖDDEL.AKKOR HA NEM NAGY A GYEREK ÉS RENDESEN KITÁGULSZ AKKOR LEHET,HOGY CSAK EGY KIS REPEDÉSSEL MEGÚSZOD VAGY AZ SEM LESZ.HA VISZONT NAGY A GYEREK ÉS MÉG TE SEM TÁGULSZ RENDESEN AKKOR BIZONY VAGY CSÁSZÁR VAGY VÁGÁS.DE EZT AZ ORVOSOK ELMONDJÁK ÉS EGY PAPÍRT IS ALÁIRATNAK VELED HOGYHA BÁRMIFÉLE BEAVATKOZÁSRA LENNE SZÜKSÉG AKKOR AZT ELVÉGEZHETIK
2007. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifér a baba akkor nem vágnak, persze, ha az orvos eleve úgy kezd hozzá, hogy gátvédelem. Én semmilyen olajat nem használtam, nem tágítottam magam és mégis csak egyetlen egy pici metszésem lett. Simán tudtam ülni, semmilyen kellemetlenséget nem okozott (ez a seb). Sok sikert kívánok.
2007. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kismama vagyok, az élsőnél vágtak. Most beszélgettem egy szülésznővel, és szerinte jobb a gátmetszés, mert szebben gyógyul. Vágás nélkül szinte minden esetben reped az ember, bármennyire is vigyáznak,akkor pedig szintén varrni kell, sőt a seb is csúnyábban, nehezebben gyógyul. A hüvely is jobban kitágul, és tágabb maradhat, és avizelettartással is lehetnek bajoka akésőbbiekben. Egyáltalán nem gáz a vágás,nekem nem fájt, és a varrás sem. Utána pedig csak pár napig rossz, és 4 hét múlva már szexeltünk is! Most már nem is látszik!
2007. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!