Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délpesti-Jhán Ferencben fogok...

Délpesti-Jhán Ferencben fogok szülni. De nincs fogadot orvos se szülésznő mi igy az esélyem?

Figyelt kérdés
Azt értem ,hogy bunkók lesznek vagy nemfoglalkoznak igy az emberrel?első babám lesz és ezért kicsit félek hogyan fognak viselkedni.okt.3-a vagyok ki irva.apás szülést szeretnénk de nem tudom igy lehet -e?
2009. szept. 9. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Apás szülés lehet, de ajánlom neked hogy keress orvost, mert ez az egyetlen kórház mo-on ahol a szülésznők olyan képesítéssel rendelkeznek, hogy varrhatnak is meg hasonló.

Barátnőmet összevarrták, de nem jól, utána 3 orvos varrogatta, hogy rendben legyen.

Nem akarlak ijesztegetni, de megéri orvost fogadni!!!

2009. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Akinél én szültem dr. Tarche Viktor vagy valami ilyen neve van, rendel az sztk-ban.

Menj be hozzá és beszélj vele, hogy szeretnél fogadott dokit.

2009. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott szültem (és ott is fogok), nekem ugyan volt fogadott dokim, de ezt csak a "felvételinél" tudták, ők értesítették. Kb. 6 orvos vizsgált meg addig, míg be nem ért az orvosom, egy kivételével (sajnos már nem emlékszem a nevére) nagyon-nagyon oda figyeltek rám, kedvesek, aranyosak voltak, rendesen tájékoztattak, stb.

A szülésznők is tündériek, mi nem fogadtunk, de ha fogadtunk volna, akkor sem kaphattunk volna nagyobb figyelmet. Elég sok időt voltam ott, a szülésznő végig mellettem volt, holott már lejárt a műszakja...

2009. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 6 gyerekem van,ott szültem a 3-at,az ikreimt és a legkisebb fiamat is.nem volt dokim,de jobb is,nagyon kedvesek voltak,dokit fogadni felesleges,mert állítólag csak a szülés végére ér be,ha beér ,és ráadásul több pénzt is kell neki adni ,mint az ügyeletesnek.
2009. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott dokim és semmit nem jelentett. Normálisak voltak én is ott szültem.
2009. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2004 ben szültem volt orvosom a Fehérvári nem jött el a szülésre több 100ezrem veszett el és minden rendben volt!!! Most májusban is ott szülök majd!!!!!! :-)
2012. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!