Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésnél mindig...

Császáros szülésnél mindig raknak csövet (dréncső) a sebbe, hogy ki tudjon jönni a trutyi?

Figyelt kérdés
Az elsőnél volt nekem de nem tudom h ez rutin e vagy csak indokolt esetben raknak.
2013. febr. 11. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, itt olvastam, hogy a testesebb kismamák kapnak, hogy ne pangjon a folyadék (más hasi műtét esetén is).
2013. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Határozottan testesebb vagyok.:D Szóval akkor számítok rá h most is lesz.
2013. febr. 11. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Már egyszer volt hasonló kérdés, és ott is sokan mondták, hogy azért van, mert testesebb az illető.

De én pl. 57 kilóval mentem szülni (50-nel kezdtem, és 165 cm vagyok, szóval sok feleslegem nem volt soha), és császárom volt, és volt dréncsövem.

Valamint anyukámnak is volt többször lábműtéte, és ott is el kellett vezetni dréncsővel a vért. Ő is tök vékony, főleg a lábai...

Szóval nekem ez még nyitott kérdés.

2013. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 120 kilóval mentem szülni és nem volt csövem, gyönyörűen gyógyult a seb. Nem tudom mitől függ.
2013. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2x császároztak Debrecenben, a Klinikán. Nem volt cső.80 és 73 kg-al mentem szülni. Szépen gyógyult a seb.
2013. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt cső. Másnap már kivették. Én elég nagy vagyok, de nem tudom, hogy ezzel összefügg-e. Én ezt most hallom először.
2013. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt csövem.sokat híztam,de vékonyabb testalkatu vagyok.160cm és átltalában 60 kg,de 20-t híztam szülésig.
2013. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kövér voltam mikro császároztak és nem volt dréncső.
2013. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok (47kg), 65-tel mentem szülni, és nekem is volt cső a hasamban.
2013. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez is kórházfüggő szerintem mint a homokzsák és a trombózis elleni injekció.

Én is császárral szültem se homokzsákot,se dréncsövet,se trombózis elleni injekciót nem kaptam.Ezen az oldalon olvastam ilyeneket először.

2013. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!