Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy a salgótarjáni...

Igaz, hogy a salgótarjáni szülészeten embertelen körülmények vannak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Menj be a kórházba és nézz körül a szülészetén, ha terhes vagy kérd meg a főnővért hogy mutassa meg az osztályt. Akkor a saját szemeddel rögrön látod mi a helyzet, és le tudod szűrni mi az igazság.
2008. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem a barátnőm ott szülte mindkét gyerekét, pedig az egri kórházhoz tartozott volna. Ő nagyon meg volt elégedve mindennel. Én is ott fogok szülni, de én nem voltam szülőszoba látogatáson.

Szerintem ez nagyon relatív dolog, biztos vagyok benne, hogy egyetlen kórház sincs, amiről mindenki pozitívan nyilatkozna.

Üdv, 34 hetes kismama

2008. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!! én most szültem novemberben tarjánba!! csak annyit mondok!! nem lesz leány állom!! én is először szültemés ledöbbentem hogy a csecsemős nővérek is milyen gorombák!! a szülésznőt hála istennek kifogtam a legjobbat!!nagyon aranyos volt!! az orvosom csak a végére jött be!! sajna nem egy luxus körülmény ami ott van de mit is várhatnánk!!azért ellehet viselni csak akik ott dolgoznak nővérek fúúúú!! inkább hadjuk!!remélem könnyű szülésed lesz!! grat a babához!!
2008. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Én egy 19 éves fiú vagyok, aki 7 hónaposan született Salgótarjánban. Anyám elmondása alapján valóban embertelenek az ottaniak. Igaz, ez 19 éve volt...


Simán közölték anyamámmal hogy jobb ha lemond rólam, apámnak meg amikor bejött érdeklődni szószerint ezt mondták: "Mit akar maga azzal a gyerekkel? Örüljön hogy él!". Ezekután átvittek a pásztói kórházba, ahol végülis teljes vércserével, meg nemtudommég mivel, de megmentettek... Most elgondolkozom azon, hogy ha tarjánba maradt volna anyum, akkor élnék-e...

2009. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha, mindenki milyen rossz véleménnyel van a salgótarjáni kórházról, pedig elvileg kiemelt kórház. Én is itt fogok szülni idén nyáron...
2010. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Embertelennek nem mondanám, nem egy Hilton, de melyik az? Nekem viszonylag friss az élmény: a körülmények nem voltak rosszak, a nővérek nagy része segítőkész volt. Volt egy-kettő aki különösen. Pl: Zsuzsika és az a rövid fekete hajú (elnézést de nem emlékszem a nevére) de innen is puszilom őket :)

Az osztályvezető főorvos nekem nem volt szimpi (nem csak nekem) én személy szerint örülnék ha lecserélnék,de lehet már ő is. Összesen 6 szülésznő volt velem, a fele normális volt, a fele meg rám sem nézett pedig jól tudták, hogy mi a helyzet velem. Kökényné volt bent mikor megszületett a babám, rendes csaj, jó fej, vagány, bírtam is volna ha már nem lettem volna hulla a jópofizáshoz. Böbe is aranyos volt, meg az az idős szemüveges, ősz hajú (talán ő is Erzsike), na vele aztán lehet sokat beszélgetni, nagyon jó volt hogy mindent elmagyarázott, végül is nem úgy történt ahogy tippelte, de azt mondta én az 1% ba tartozom akinél nem úgy történik:) Nem mai csirke, tudja a dolgát, le a kalappal előtte, hogy ennyi év után is minden ilyen flottul megy neki. Van egy vörös alacsony nővér, ha jól tudom csecsemős, na ő a mumus:) Mindenki utálta, állítólag flegma, nagyképű és lenézően viselkedik mindenkivel, nekem semmi bajom nem volt vele, sőt még mosolygott is rám:) A legjobban a takarító nőt bírtam, olyan jó beszólásai voltak :D

2010. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!