Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülés után is lehet...

Sima szülés után is lehet kötényhas?

Figyelt kérdés
Vagy csak császármetszés után "alakul ki" ? Vagy mitől függ, hogy lesz-e? Alkatfüggő, vagy adott mindkét szülésmódnál?

2013. jan. 26. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen alkatfüggő. Mindegy hogy szülsz. Sokszor az sem mindegy, hogy 20 évesen szülsz, vagy 30.
2013. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok.Hatalmas hasam volt terhesség alatt.Tiszta csíkos lett a hasam,és hát eléggé lement a szülés után nem maradt nagy hasam.Simán szültem.Viszont olyan plötty.Hiába vagyok 23 éves,alkatfüggő.
2013. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én 30 vagyok és 3 hónapja szültem, olyan hasam van hogy sokan megirigyelhetnék akik nem szültek.. lapos és feszes, jó persze nem kockás (még), de azér nem látszik rajta hogy szültem. Szerintem is alkat kérdése meg számít az is hogy ki hogy indult, nekem előtte szép izmos lapos hasam volt.
2013. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első szülésem sima volt, nem lett kötényhasam, ugyanolyan, sőt még laposabb lett, mint terhességem előtt. Másodjára császároztak, azóta is ott a "plötyi".. ennek másfél éve. Ez már meg fog maradni, vagy várható némi javulás? A hasam elég lapos lett(nem fogyózom direkt) de a "plötyi" ott fog maradni?
2013. jan. 26. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is lett, simán szültem. sok-sok tornával elmúlik. de tényleg tenni kell érte :)
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
siman szultem, masodik baba. Sovanyan kezdtem a terhesseget, de sikerult felszednem 25 kilot. A baba 2 honapos, de szinte mar alig van hasam. Viszont combom es fenekem...az mas teszta. jol megasszonyosodtam.
2013. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan keverik itt a dolgokat. Az, hogy valakinek szülés után 3-4 hónappal, még plötyi, vagy van még kis úszógumi az más. Nekem konkrétan a combom verdesi a hasam alja :-( császárom volt, elég nagyot is vágtak ,ahogy itt olvasgattam, most 17 hós a fiam 20 cm-es hegem van, és a heg vonalában szinte kocka formában lóg a hasam :-( fel kell hajtani a bőrt, hogy lássam a hegem..... ez kötényhas. Nekem nagyon vékony bőröm van, az egy dolog, hogy csíkos lettem, nem igazán érdekelt, de ez így majd valószínű nem maradhat. Nyáron konkrétan folyik a víz alóla, hiába hintőporoztam.... még szeretnénk egy babát de utána meg fogom keresni a módját hogy megcsináltassam. Én nem kevés súllyal kezdtem, és fejeztem be a terhességet, de sztem még ez sem lényeg. Félidősen akkora pocakom volt, mint aki szülni megy. HA akarod kérdező írj privit küldök fotót.
2013. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Teju ***** válasza:

"nekem is lett, simán szültem. sok-sok tornával elmúlik. de tényleg tenni kell érte :)"

Akkor az nem kötényhas volt. A bőrt aztán edzheted...

2022. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!