Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismeri valaki Győrben Dr...

Ismeri valaki Győrben Dr Horváth Zoltánt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam nála vizsgálaton, normális volt, de nem az a mosolygós fajta.
2013. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a véleményem! SZTK UH-on voltam, igaz csak 4 perc a vizsgálat, de nem keltette szimpatikus ember benyomását, ahhoz képest, hogy milyen fiatal még, úgy viselkedik mint egy kiégett kiskirály...persze lehet ettől még rendes, normális,,nem ismerem
2013. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is unszimpi, miatta mondtam azt, hogy soha többet nem jövök a terhesgondozóba. Az első fiammal oda mentem, és mikor kiderült hogy csak23 éves vagyok, megkérdezte kissé gúnyosan, biztos meg akarja tartani?? Aztán mikor szûltem, pont ő volt azügyeletes, de szerencsêre jött a saját dokim is.
2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fú, mekkora paraszt lehet!
2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem a kötelező UH-ot végezte a kórházban,de nem volt alapos, az ambuláns lapom hiányos .....lehangoló a stílusa....
2013. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hmm.. érdekes amiket írtok. Igazából én azért kérdeztem, mert hozzá járok egy ideje és nála szeretnék majd szülni is kíváncsi lettem volna tapasztalatokra. Bár én a magánrendelésére járok, de mindig nagyon kedves velem, sosem kell rá várnom sehol, elmagyarázza a dolgokat és válaszol bármely mennyiségű kérdésrecés általában a poénokat is veszi, nem mennék máshoz, sajnálom, hogy ilyen tapasztalatotok van vele!
2013. jan. 20. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, aki fizet neki, azzal jófej! Hát ő tudja! De pl. ott van a Lendvai, egy fillért nem kapott tőlem, mégis nagyon rendes, kedves volt, nála szültem, ő műtött később, és a mai napig megismer, kérdezgeti, hogy hogy van a picúr.
2013. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos sok ilyen doki van, aki csak magánban tud cukipofa lenni. múltkor sógornőm ment el kórházi rendelésre, mert nem volt pénze épp akkor a magándokijáre, nem terhes valami fertőzést összeszedett. Azt mondta sírva jött ki olyan parasztok voltak vele, konkrétan meggyanúsították, hogy tuti félred..gott. Bocs az offért amúgy 3.dik voltam
2013. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Bátran menj hozzá! Nagyon kedves, aranyos. Érdekes, hogy többen azt írják róla, hogy nem mosolygós. Én most áprilisban szültem nála, és az egész várandós gondozás, szülés és a kórházban töltött napok alatt is végig mosolygós és kedves volt. Természetesen volt olyan, hogy fáradt volt az éjjeli ügyelet után, és ilyenkor kicsit szótlanabb, vagy egy-két dolog kimaradt, de ha jeleztem felé, mindig jól fogadta, és orvosolta a dolgot. Valóban nem egy sokat beszélő doki, de mindent elmond, amire szükséged van. És ha kérdezel, készséggel válaszol. Sosem fordult olyan elő, hogy úgy jöttem volna el tőle, hogy valamire nem kaptam választ. Én szeretem is ezt a típust, aki nem jópofizik és fecseg feleslegesen. És ami már az első alkalommal feltűnt: sokkal finomabban vizsgál és végzi a szükséges beavatkozásokat, mint az eddigi dokik akikkel dolgom volt valaha. A legpozitívabb ami mély nyomott hagyott bennem, hogy szülés alatt is (nehéz szülés volt, 13 óra vajúdás után császár lett) ha kellemetlen beavatkozást kellett végezzen, akkor is mindig elnézést kért, és ami fontos, hogy szólt előre, hogy ez most fájni fog. Sajnos az ügyeletvezető (akinek a megerősítése kellett a császárhoz) már nem tudhatja magáénak ezt a jó tulajdonságot! Pedig ő főorvos, de hadd ne írjam le, mit gondolok róla! Elég annyi, hogy egy vadállat, és egy jó kis régi motoros, amolyan tipikus pasiból lévő nődoki, nulla empátiával és jó adag nárcizmussal. De visszatérve a Zoltánhoz, én csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én sokat jártam hozzá és nem magánrendelésre és nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon segítőkész volt és készséges. Pl. volt egy nőgyogy. beavatkozásom, még ő intézkedett nekem időpontról (nem magánrendelésén) a kórházba, aztán meg műtét előtt bátorított, kedves volt. Ettől függetlenül biztos neki is van szar napja - bár az hogy megkérdezi, hogy 23 évesen biztos meg akarja-e tartani vki a babát, elég gáz!
2013. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!