Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32. héten: faros baba,2300 g...

32. héten: faros baba,2300 g körül, fiú = CSÁSZÁR?

Figyelt kérdés
2 sima szülés (fejvégű fekvéses babák) után ma uh.-n a fentiekkel szembesültem. Még megfordulhat szerintetek? Még sosem volt császárom, félek nagyon. Mit gondoltok?
2012. dec. 19. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán megfordulhat még:)

De sztem nem lenne császár, mivel harmadik baba.

2012. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom a 37. hét után fordult meg. De ha nem fordult volna meg, akkor farosan kellett volna megszülnöm, mivel nem első baba
2012. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nagyon sokszor ultrahangoztak, így el tudom mondani, hogy ilyenkor még pörgött a babám. Ahány uh, annyi póz. Kb. a 37. héten vált véglegessé a pozíciója.
2012. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 37. héten fordult be, második baba. Az orvosom mindig nyugatott, h ne kapkodjunk, majd a 36. hét után megbeszéljük h mi legyen. Igaza lett. Van egy homeós bogyó, amit a 36. hét után ajánlanak szedni, ha esetleg addig nem fordulna meg és hiszel benne. Én már nem kezdtem el szedni :) Az meg orvosfüggő, hogy egyből császár -e, vagy vállaja a levezetését. Ha van orvosod beszélje vele őszintén. Ne izgulj még, ráérsz még!
2012. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 35.héten fordult fejvégűből farosba,majd vissza fejvégűbe :) Akkor becsülték 288grammra. Szóval egyáltalán nem lehetetlen. Én nem próbáltam praktikákat,nevetségesen hangzik,de én megbeszéltem a babámmal,hogy forduljon meg,aztán,hogy ezért,vagy amúgy is megfordult volna,nem tudom :) Fájdalmas volt,és fél napba telt neki,de megfordult :D
2012. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elírtam,2800grammra :)
2012. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én Fiam is farral feküdt éppen azon az ultrahangon, és nagyobb is volt egy kicsit, mégsem lett császár, pedig első baba.

Ne aggódj :)

Ha nagyon nem akar befordulni, van homeopátiás készítmény is erre a célra :)

2012. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Babád befordul még szüléskor is,de sok helye van
2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam uh.-n, befordult szépen, remélem, már így marad! Mindenkinek köszi a biztatást!
2013. jan. 2. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuper :)

Könnyű szülést és boldog új évet kívánok :)

2013. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!