Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imrében milyen házassá...

A Szent Imrében milyen házassági anyakönyvit kérnek?

Figyelt kérdés
Hallottam a 300napnál nem régebbiről,meg hallottam a 30napnál nem régebbiről,csak nem tudom itt melyik kell??Ha jól tudom ez az anyaságihoz kell ugye?
2008. máj. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az anyaságihoz kell, szép is lenne, akkor aki egyedülálló, az nem is kapna. Ez egyedül a baba névviseléséhez kell, semmi máshoz. Az a biztos, ha a szülés várható időpontja előtt egy hónappal kérsz házassági anyakönyvi kivonatot, akkor tuti úgy lesz beírva a baba neve, ahogy ti akarjátok. De ha ez nem sikerül, akkor sincs semmi tragédia, mert kb. egy fél órás művelet az anyakönyvi hivatalban átiratni (nálunk is így volt), csak a két személyi igazolvány kell, és az eredeti anyakönyvi kivonata a babának, és már írják is át (és nem kell érte fizetni).
2008. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom csak azért kérdeztem,mert mi februárban esküdtünk..a végén és ha lehet nem rohannék még ezután is,mert minden papíromat nekem kell intézni..nincs munkáltatóm.....szval egyszerűbb lenne,ezért kérdeztem ,hogy ott milyet kérnek.amúgy is nonszensznek tartom az egészet,mert egy hivatalos papírt mért kell még felülbírálni vagy frissíteni...szval nem értem az egészet mért nem jó.ez olyan mint a születési anyakönyvi kivonat,mért változna benne bármi,hameg elvállnak a szülők az meg tök más helyzet megint.
2008. máj. 24. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
30 napnál nem régebbi kell, megkérdeztem, ez tuti. De ha a 11-be volt az esküvő az sem kell. :o)
2008. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)remélem nem kell külön fizetni érte...
2008. máj. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!