Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Itt olvastam elöbb, hogy kell...

Itt olvastam elöbb, hogy kell bevinni Aloe First spray-t a korházba. Miért és mire jó?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 22. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell bevinni, csak lehet....Én úgy tudom, hogy a gátsebre van jó hatással, de én speciel nem viszek, mert sztem túl friss lesz még akkor ahhoz, h azzal fújogassam...majd itthon!
2008. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem...:0
2008. máj. 22. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Így van, a gátsebre jó.

De érdemes bevinni, mert pont a friss seben hat a legtöbbet, gyorsabban gyógyul. Mire hazaérsz, már varrosodik, akkor már nem úgy szívódik fel a hatóanyaga, mint a friss seben..

Én is viszem magammal:-)És használni is fogom:-)Minél előbb, minél többször.

(és persze ugyanígy jó esetleg császár után is. )

2008. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy kell. Én is csak szülés után hallottam róla, hogy ez jó. A gátseb gyógyulását segíti elő, de sok dolog közül választhatsz. Én a Sudocrem-re esküszöm, az ugye popsikrémként ismeretes, de nem csak ez a funkciója, nincs is ráírva, hogy popsikrém, kozmetikusok is használják, pattanásokra. Ezen kívül égési, fagyási sérülésekre és nehezen gyógyuló sebekre is jó, mert hámosít. Nekem nagyon gyorsan meggyógyult tőle a gátsebem, és amikor a babám véresre rágta a mellbimbóm, akkor is azzal kentem minden szopi után.
2008. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az nem kötelező vinni, sőőőt!!! Esküszöm nektek, sokkal rosszabb volt nekem az aloe, mint a semmi! Az csak úgy jó, ha befújod és hagyod széttett lábakkal megszáradni, ami ez prsze kórházban lehetetlen. Max ha jó hosszú a hálóing. Én is bevittem, fújkáltam is, de rosszabb volt, a dokim is mondta, h ááá, ne.. Ezt oda ne. Van akinek bejön, nekem nem jött be. Lehet a sudocrem jobb lett volna, de ez a vizes alapú spray abszolut nem kellemes ott a betét miatt! Borzasztóan kellemetlen érzés volt és inkább nem is fújtam.. :) bocsi, csak a saját tapasztalatom írtam le. Lehet másnak tök jóóó. Pl császárosoknak nagyon szuper lehet...
2008. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Az aloe verát mindenféle égési sebre,csípésre,kipirosodásra,szinte mindenre lehet használni, én torok fájásra is fújtam,és elmúlt tőle,meg epiláláskor nem pirosodik ki a bőröm annyira tőle. bárhova lehet fújni a szemet kivéve.
2008. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A dokim azt mondta, gátsebre semmit, csak napi többszöri langyos vizes zuhanyt szabad, csak vízzel.
2008. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szülés után örültem, hogy le tudok ott zuhanyozni, nem hogy még kenegessem:). Igaz, nekem nagyon sok öltésem volt, mert vágtak és repedtem is. Nekem az ülőpárna vált be igazán, anélkül szerintem meghülyültem volna. De akinek kevés öltése van, lehet hogy jó.
2008. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!