Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A II. sz. Szülészeti és...

A II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán fogok szülni. Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az I-esen születm, de gondolom hasonlóak az elvárások. Hálóinget adnak, nem is célszerű sajátot vinni, mert eléggé piszkolósak az első napok. A szokásos kh-i cucc neked (tisztasági, evős-ivós, valamint betét, mert nekem sosem volt elég amit adni tudtak. Elég kényes vagyok és utálom, ha érzem a szagomat. A babának adnak pólyát, én azért vittem ruhát is, igaz csak a hazjövetlhez adtam rá. egy kis sapi azért nem árt! Vittem pelust, ápolószereket is, de ebből bőven adtak. Én egyágyasban voltam, így elég volt, nem tudom a többágyas kórteremben lévők, hogy gondolják. Magamnak bevittem még a mellszívót is, cumisüveggel,(ill. behozattam másnap) mert császárral szültem és mindeképpen szerettem volna ha még a kórházban beindul a tejem. nme érdemes nagyon felpakolni, inkább hozasd be másnap ha még valami hiányzik, úgyis rengeteg lesz a cucc amikor haza kell menni! Kapam egy csomó ajándékot is, ismeretterjsztő, termékmintás dobozokat, gondolom lesz majd eked is.Azért jó ha rákérdezel az osztályon is, de ne a dokitól ő biztos nem tudja, a nővéreket kérdezd meg mit célszerű bevinni magaddal. Egy nagyon fontos nekem kimaradt és másnap tudtam csak pótolni: telefontöltő! :))))Nagyon sok sikert nektek!
2008. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babának adnak ruhát, ők fürdetik, és adnak napi 4 db pelust, 1 db textilpelust amin fekszik. Vana szobában cucc a köldökápoláshoz is.

Kapsz benn egy ajándékdobozt, amiben lesz Sudocrem minta meg popsitörlő minta, ez elég arra a 3-4 napra.

Vagyis számára vigyél újszülött pelenkát, hátha nem elég a 4 db, pluszba textilpelust büfiztetéshez.

Magadnak: vigyél mellszívót, mert különben sorban állhatsz a kórházira várva. Minden egyéb kellék amit amúgy kórházba szokott az ember :)

3x szültem ott, kérdezz priviben, ha gondolod.

2008. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szüléshez rövidujjú, kényelmes pamut hálóinget vigyél, mert ilyesmit nem adnak, és Tena Lady betétet, mert azt már tavaly sem tudtak, csak napi 2 db-ot adni!!!
2008. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!