Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes terhes vagyok, ma...

36 hetes terhes vagyok, ma voltam dokinál, mert enyhén véres váladékozásom volt. Az orvos megvizsgált, és nyitottnak találta mindkét méhszájat. (C2222) Mennyi időt húzhatok még ki a szülésig?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
pihenj nagyon nagyon sokat szerintem a nyákdugó távozik,de a doki biztos mondta hogy mi az a váladék.most fontos hogy pihenj.de ha most megszületne már életképes nekem 37hetesen azt irták a papiromra hogy kihordott terhesség ugyhogy szerintem nem lessz baj 1-2 hétig meg pihi mellett kihúzod.sok sikert boldog babavárást.40 hetes kismama
2008. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, és a méhnyak is megrövidült. De lehet, hogy még hetekig így marad. Valószínűbb, hogy 1 héten belül baba lesz. De ne aggódj, 36. hét után már koraszülöttnek sem számít, mert megfelelően érett.

Szép szülést! :o)

2008. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rövidesen jön a baba. Én is így jártam a 36 héten, és a 37-en megszületett a kisfiam. Egészséges érett újszülött, ezt írták róla. ne aggódj, már a 36. héttől érett a szülés! Nme minden baba bírja 40hétig!
2008. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!