Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhszájam C1111. Fájdogál...

A méhszájam C1111. Fájdogál tompán a derekem, és a hasam alja, de nem rendszeresen. Hamarosan meglesz a babám?

Figyelt kérdés
Május 29-re vagyok kiírva, és már annyira szeretnék babázni!!! :-) Szerintetek meglesz a pici a kiírt időre, vagy van esélye, hogy túlhordjam? Az utolsó napokban már nagyon türelmetlen, és kíváncsi vagyok! Kérlek írjátok meg a véleményeiteket és tapasztalataitokat! Köszönöm!
2008. máj. 21. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A méhszájad állapota nagyon bíztató,és akár 29 előtt is kijöhet.Tudom,hogy borzalmas az utolsó 1-2 nap,főleg,ha még túl is hordod,de egy dolgot jegyezz meg,nem rajtad múlik,hogy mikor jön ki a gyermek.Mi itt kínldunk egymással két hete,hogy megszületünk vagy sem.Már szinte minden szülés közeledtére utaló jel megvan,és ma van az első túlhordott napunk.

Pont akkor fog jönni,amikor neki kell!

2008. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, és persze nem akarom semmi "rendellenessel" siettetni, csak biztatgatom egy kicsit! Egyébként is jó nagy babucinak mondják, de.... Látom nem csak én vagyok ezzel így, kívánom Neked, hogy jöjjön most már mihamarabb a babád!
2008. máj. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!